LUKOIL: ŚRODOWY DZIEŃ SUPERCEN – JEST TANIEJ

Luk60_060

8 maja to pierwszy dzień nowej promocji na stacjach LUKOIL. W każdą środę ceny paliw będą jeszcze niższe niż zazwyczaj. Obecnie tankowanie samochodu to często znaczny koszt dla wielu gospodarstw domowych.

Wielu kierowców w ramach oszczędności, próbuje nawet ograniczać korzystanie z aut. LUKOIL proponuje rozwiązanie umożliwiające planowy, ekonomiczny zakup paliw i w każdą środę od 8 maja do 5 czerwca 2013 roku, przez całą dobę można będzie zatankować jeszcze taniej niż zwykle.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Promocja skierowana jest do wszystkich klientów, aktualnych oraz nowych, którzy odwiedzą stacje paliw LUKOIL we wskazanych wyżej dniach. Nowa akcja promocyjna, której hasłem przewodnim jest „W środę dzień supercen – zatankuj na tydzień” to okazja do obniżenia kosztów związanych z zakupem paliwa dla wszystkich użytkowników samochodów.

– Promocje organizowane we wcześniejszych latach spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów, co skłoniło nas do powtórzenia akcji. Przez najbliższe pięć tygodni, w każdą środę, przez całą dobę benzyna, olej napędowy oraz autogaz będą sprzedawane z atrakcyjnym rabatem. Różnice w cenach paliw na naszych stacjach w stosunku do stacji konkurencyjnych mogą być znaczące – powiedział Piotr Żuromski, Dyrektor Sprzedaży LUKOIL Polska sp. z o.o.

Środowy „Dzień supercen” to międzynarodowa promocja. Prócz Polski obejmować będzie również stacje paliw LUKOIL na terenie Czech, Słowacji oraz Węgier.

Wysokie ceny paliw powodują, że nie tylko klienci indywidualni szukają oszczędności. Firmy również dążą do ograniczenia kosztów związanych z zakupem paliw. Koncern wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotował specjalną ofertę dla biznesu, także dla niewielkich firm o niskim zapotrzebowaniu na paliwa. Każdy, kto zdecyduje się zostać posiadaczem przedpłaconej karty flotowej „LUKOIL Fleet Card” i spełni warunki otrzymania rabatu, będzie miał możliwość zakupu paliw taniej o 6 gr brutto na każdym litrze zakupionego paliwa.