MAPAMAP: CB RADIO PRZEZ TELEFON KOMÓRKOWY

Miłośnicy „czterech kółek” którzy nie wyobrażają sobie podróży bez CB Radia nie muszą już kupować kosztownego sprzętu, aby wzajemnie ostrzegać się o niebezpieczeństwach na drodze. Teraz wystarczy, że na swoją komórkę ściągną program MapaMap RadarSTOP CB, a będą mogli korzystać z funkcjonalności CB Radia w swoim telefonie.

Oprogramowanie MapaMap RadarSTOP CB jest udostępnione dla telefonów iPhone oraz dla smartphon’ów z systemem Android. Ten wyjątkowy program ostrzega także przed fotoradarami. Producent firma IMAGIS S.A., znana z systemów nawigacji GPS oferowanych pod marką MapaMap, oferuje bezpłatne pobranie tego programu ze swojej strony internetowej pod adresem: www.MapaMap.pl/RadarStopCB.

JAK TO DZIAŁA

MapaMap RadarSTOP CB to aplikacja dla telefonów komórkowych zaprojektowana do ostrzegania przed fotoradarami oraz posiadająca specjalną funkcję CB Net, która umożliwia komunikację pomiędzy użytkownikami tego programu na zasadzie podobnej do tradycyjnego CB Radia. Podstawowa funkcja ostrzegania przed fotoradarami jest udostępniona bezpłatnie i zawiera dane o fotoradarach zainstalowanych na terytorium Polski. Dodając własne punkty kontroli prędkości na drogach, program także będzie przed nimi ostrzegał.

Funkcja CB Netpłatność, umożliwia rozmowę głosową w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami tego programu, którzy aktualnie znajdują się nawet do 100 km od naszej lokalizacji. Dzięki temu użytkownicy mogą wzajemnie ostrzegać się o różnych niebezpieczeństwa drogowych, tak jak w tradycyjnym CB Radiu. Funkcja CB Net jest udostępniana bezpłatnie przez pierwsze 3 dni od instalacji, po tym okresie jest płatna. Opłaty wynikają z kosztów utrzymania serwerów do transmisji głosowej, które musi ponosić producent. Dostępne są 4 różne okresy przedłużenia działa funkcji CB NET.

CENY

Dla telefonów z systemem Android płatność poprzez SMS PREMIUM:
– 7 dni- koszt 2,46 zł;
– 30 dni – koszt 4,92 zł;
– 90 dni – koszt 11,07 zł;
– 365 dni – koszt 30,75 zł.

Dla telefonów iPhone płatność zintegrowana z kontem w AppStore:
– 7 dni – koszt 0,79 Euro;
– 30 dni – koszt 1,59 Euro;
– 90 dni – koszt 2,99 Euro;
– 365 dni – koszt 8,99 Euro.

Różnice w kosztach użytkowania pomiędzy telefonami iPhone, a telefonami z systemem Android wynikają ze specyfiki iPhonów, dla których płatności muszą się odbywać poprzez system firmy Apple.