MASTER TRUCK 2016: WYSTAWA I KONKURSY NA STOISKU MERCEDESA

zlot_wro1

Piękne ciężarówki, ryczące silniki i niezwykły trakerski świat! To wszystko już 22 lipca w Polskiej Nowej Wsi k. Opola, podczas 12. Qaulitum Master Truck.

Na zlocie nie zabraknie marki z trójramienną gwiazdą, którą będzie reprezentować Grupa Wróbel – największy dealer ciężarowych Mercedesów w Polsce.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

UŻYTKOWE


 

W tym roku Mercedes-Benz w szczególny sposób zadba o zdrowie i kondycje kierowców. Wyjątkowy zestaw Truckers Academy, siłownia i badania kondycyjne! Takie atrakcje zapewni swoim gościom dealer niemieckiej marki podczas tegorocznej edycji Master Truck. Każdy chętny będzie miał okazję, by poprawić w tych dniach tężyznę fizyczną na w pełni wyposażonej siłowni plenerowej, zorganizowanej wspólnie z fundacją Truckers Life.

Przypomnijmy, że Fundacja jest autorem programu zakładania siłowni dla kierowców (a jedna z nich została niedawno otwarta w stacji dealerskiej Grupy Wróbel w Pietrzykowicach k. Wrocławia). Projekt ma przede wszystkim edukować kierowców jak poprawić komfort ich pracy.

zlot_wro2

Dodatkowo każdy, kto w lipcowy weekend odwiedzi stoisko Grupy Wróbel, będzie miał szansę zbadać zawartość swojego ciała i zmierzyć kondycję pod okiem psychodietetyków z Truckers Life. Po mocnym akcencie zdrowotnym, goście zrelaksują się w specjalnie przygotowanej strefie chilloutu, zaaranżowanej w mistrzowskim zestawie.

Podczas tegorocznego zlotu zaprezentuje się też nowy Show Truck Mercedes- Benz. Jaki będzie? To największa niespodzianka, bowiem samochód będzie wizją artystyczną Krzysztofa Syrucia, streetart’owego artysty młodego pokolenia. Dzieło będzie można podziwiać na placu głównym autodromu.

Jak co roku dealer zaprosi również gości do udziału w zawodach i konkursach, m.in.: w przeciąganiu Actrosa liną dla kobiet i mężczyzn. Grupa Wróbel przyzna też tytuł dla najładniejszego Mercedesa na zlocie, a zwycięzca otrzyma zestaw lego Mercedes- Benz Arocs 3245.

Przypominamy: 22-24 lipca 2016 r., Autodrom Delta na terenie Lotniska Polska Nowa Wieś – gmina Komprachcice – 10 km od Opola.