MAZDA: LIMITOWANA SERIA 3 MPS NA 10-LECIE

Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS.

Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy stylizacji zewnętrznej. Dostępna będzie w dwóch kolorach bazowych nadwozia: białym (Crystal White Pearl) i czerwonym (Velocity Red), a jej cechą charakterystyczną są boczne lusterka oraz spód tylnego spoilera w kolorze czarnym. Dodatkowo Mazda3 MPS jest oferowana z 18-calowymi felgami aluminiowymi w ciemnym kolorze Gunmetal, a całość dopełnia spód tylnego zderzaka w kolorze Dark Metallic.

Mazda3 MPS to najmocniejsza wersja „trójki” – Mazda Performance Series (MPS), która sprawi, że serca miłośników sportowych samochodów zabiją szybciej. To wyjątkowa kombinacja radości z jazdy z funkcjonalnością samochodu kompaktowego. Mazda3 MPS wyposażona jest w kolejną generację benzynowego silnika MZR 2.3-litra DISI (260 KM), ma dynamiczny design, świetne właściwości jezdne, zapewnia sportowe prowadzenie, a jednocześnie komfort dla pasażerów – to wszystko jako wyposażenie standardowe.

Entuzjazm, dynamizm i sportowy duch – to wartości tworzące DNA Mazdy. Od 2002 r. w jednoznaczny sposób definiują one zarówno samochody marki, jak i ludzi, którzy je projektują, rozwijają i produkują.

Zoom-Zoom to coś znacznie więcej, niż tylko próba budowania świadomości marki – to integralna i nieodłączna cecha wszystkich samochodów Mazdy. Wytyczne dotyczące podstawowej charakterystyki każdego nowego modelu Mazdy, spisane są na jednej kartce, którą otrzymuje główny inżynier odpowiedzialny za projekt samochodu.

Cena wersji Mazda3 MPS: 123 900 złotych brutto (wliczona cena lakieru metalizowanego).

Wersja limitowana Mazda3 MPS w skrócie:
– dwukolorowe nadwozie, lakier metalizowany;
– silnik 2,3L DISI 260 KM z 6-przełożeniową ręczną skrzynią biegów;
– mechanizm różnicowy o ograniczonym tarciu wewnętrznym LSD;
– Audio BOSE, zmieniarka na 6 CD;
– półskórzana tapicerka;
– reflektory bi-ksenonowe z systemem AFS;
– ABS/EBD/EBA/ DSC/ TCS;
– RVM – system monitoringu strefy za samochodem;
– zaawansowany system dostępu bez kluczyka;
– przednie i boczne poduszki powietrzne;
– tempomat i Bluetooth;
– klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa;
– podgrzewane fotele;
– komputer pokładowy;
– wejście AUX;
– elektrycznie regulowane szyby i lusterka boczne;
– reflektory przeciwmgielne;
– tylny spojler lakierowany na czarno od spodu;
– czarny spód tylnego zderzaka;
– zestaw Sport Appearance Pack;
– 18-calowe aluminiowe koła w ciemnym stalowym kolorze Gunmetal.