MAZDA5: UDOSKONALONY MODEL JUŻ W SPRZEDAŻY

Mazda5_Upgrade_2

Mazda5, dzięki nowym elementom wyposażenia i lakierom jest jeszcze bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna. Model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów, jest teraz dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey.

Wnętrze samochodu zdobią nowe wzory tapicerek oraz wykończenie deski rozdzielczej w kolorze czarnym fortepianowym (w zależności od wersji).


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Udoskonalona Mazda5, jeden z najbardziej bezpiecznych i zorientowanych na kierowcę minivanów, zyskała dodatkowy atut w postaci elektrycznie składanych lusterek bocznych ze zintegrowanymi kierunkowskazami. Dalszym udogodnieniem są kierunkowskazy sygnalizujące zmianę pasa, które włączają się przez delikatne naciśnięcie drążka kierunkowskazów i wyłączają automatycznie po trzech mignięciach.

Dzięki zestawowi do naprawy opon Mazda5 jest lżejsza, co pozwala zaoszczędzić paliwo. Wśród nowo dostępnych elementów wyposażenia znajduje się kamera cofania (wersja Sport z nawigacją) i elektrochromatyczne lusterko wsteczne (wersja Exclusive Plus i Sport).

Z kolei port USB, podświetlany schowek i nakładka na rurę wydechową są teraz w wyposażeniu standardowym.
Przestronna wewnątrz i kompaktowa na zewnątrz Mazda5 szczyci się nagradzaną stylizacją, dzięki której model uzyskuje najlepszą w swojej klasie aerodynamikę. Ta cecha gwarantuje płynną i cichą jazdę, a także doskonałą zwrotność i stabilność auta. Wszystko to idzie w parze z funkcjonalnością oraz komfortem.