MERCEDES: NOWY CITAN W BLASKU JUPITRÓW

W Warszawie odbyła się oficjalna polska premiera najmniejszego samochodu dostawczego Mercedes-Benz: Citana. Były nowe samochody, atrakcje, znamienici goście…

Nowy Citan znajduje się w ofercie już od początku września. Jednak oficjalna premiera miała miejsce ostatnio w warszawskim Centrum Targowo- Kongresowego. Podczas uroczystości zaprezentowano praktyczne możliwości tego pojazdu.

Goście wydawali się być nieco zdziwieni, gdy przybyli do miejsca, w którym zapowiedziano tą elegancką ceremonię. Puste i ciemne hale, porozlewany olej i brak jakiejkolwiek obsługi wydawały się w pierwszej chwili szokujące. Organizatorzy nie stracili jednak głowy i szybko wezwali kilka ekip, które wjeżdżając Citanami na salę w nie całych 40 minut przetransformowali to smutne pomieszczenie w czystą i tętniącą życiem salę bankietową.

Pojawiła się obsługa najróżniejszych branż, które korzystać mogą z nowego pojazdu Mercedesa. Wjechali kelnerzy, kucharze, elektrycy, sprzątaczki, ochroniarze, ogrodnicy, DJ-e, technicy oraz wszystkie inne profesje niezbędne na tego typu imprezie. Tempo było tak ogromne, iż goście nie zauważyli, kiedy wokół nich stanęły stoły z jedzeniem i piciem, sala została uporządkowana i rozświetlona, zaś z głośników popłynęła muzyka.

Choć zdarzył się drobny wypadek, nic nie mogło zaskoczyć Mercedesa. Do sali Citanem wjechał Jurek Owsiak, który w raz ze swoimi podopiecznymi – dziećmi przeszkolonymi w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować” – szybko postawił pechowca na nogi. Nie zabrakło również nowego prezesa Mercedes-Benz, Nielsa Kowollika, który przywitał gości i oficjalnie przedstawił bohatera wieczoru – Citana.