MERCEDES: PRZYJAZNY VIANO MARCO – POLO

M 023_028

Sztandarowy kamper Mercedes-Benz został po raz kolejny doceniony. Tym razem otrzymał Znak Jakości Kid Zone – wyróżnienie nadawane przyjaznym dzieciom produktom o najwyższej jakości.

Podróże łączą się z wieloma wyzwaniami – wiedział o tym już w XIII wieku kupiec wenecki Marco Polo, wie o tym i dziś Mercedes-Benz. Dlatego inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby flagowy kamper spod znaku Gwiazdy, noszący imię słynnego obieżyświata, był nie tylko bezpieczny, ale także komfortowy i przyjazny użytkownikom.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Ta najwyższa jakość została potwierdzona podczas uroczystej Gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Viano Marco Polo otrzymał Znak Jakości KidZone 2013. To prestiżowe wyróżnienie pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, stanowi wyraz uznania dla firm za dostosowanie produktów i usług do najwyższych standardów – oczywiście w kontekście użytkowania przez najmłodszych.

M KidZone

Viano Marco-Polo to 4-osobowy kamper Mercedes-Benz wyposażony w otwierany dach, dzięki któremu jednocześnie w pojeździe mogą komfortowo spać 4 osoby. Auto wyposażone jest w cały niezbędny sprzęt campingowy łącznie z prysznicem, zaś jego kompaktowe wymiary i wysokość poniżej 2 metrów powoduje, iż można z niego korzystać na co dzień, parkując nawet na ciasnych parkingach podziemnych.

W styczniu zadebiutował następca Viano: nowa Klasa V. W lecie przedstawiony zostanie także nowy kamper – również Marco-Polo, lecz zbudowany już na nowym modelu.