MERCEDES: ŚWIATOWY DEBIUT KLASY A W KRAKOWIE

Zadebiutowała w marcu br. na salonie samochodowym w Genewie. Na europejskim rynku pojawi się dopiero we wrześniu. Natomiast na Rynku w Krakowie będzie ją można zobaczyć przez 10 dni już od 13 kwietnia. Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera w dniach 13 – 22 kwietnia Nowa Klasa A zaprezentuje się szerokiej publiczności.

Rynek Główny w Krakowie to największy średniowieczny plac tego typu w Europie. Jest jak luksusowy salon pod gołym niebem – doskonała sceneria dla prezentacji najnowszego Mercedesa Klasy A. Uroczyste odsłonięcie przy akompaniamencie bębnów odbędzie się właśnie w tym miejscu w piątek, 13 kwietnia, ok. godz. 17.

Auto stanie tuż przy namiocie festiwalowym OFF PLUS CAMERA. Będzie to światowa premiera tego najważniejszego dla Mercedesa modelu w tym roku (wcześniej dostępnego jedynie na targach motoryzacyjnych Geneva Motor Show). „Puls Nowej Generacji” – taki był zamysł konstruktorów Nowej Klasy A. Auto skierowane jest do ludzi młodych (i młodych duchem), energetycznych i z poczuciem własnej wartości.

– Wow…, pół roku przed wejściem do salonów Nowa Klasa A podbija ulice! Żeby ją zobaczyć, trzeba wybrać się na Rynek Główny do Krakowa. Nowy model, nowy sposób prezentacji – taki jest puls nowej generacji kompaktów. I jeżeli mowa o Mercedesach z tego segmentu, to bądźcie pewni, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy… – mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars Polska.

Kraków został wybrany na premierę Nowej Klasy nie bez przyczyny. Już po raz trzeci Mercedes-Benz jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera (13–22 kwietnia) w Krakowie. Podczas Gali Otwarcia Festiwalu (13 kwietnia wieczorem) nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Powiedz A…” na krótki film reklamowy o Nowej Klasie A. http://www.idfilm.pl/news/details/37

Zobacz w orginale.