MERCEDES: SZKOLENIA EQ TOUR CZYLI POZNAJ ELEKTRYKI MARKI

EQ Tour to cykl szkoleń pozwalających poznać pełną gamę zelektryfikowanych modeli Mercedes- Benz. Niemal co weekend, do 12 grudnia w salonach polskich dealerów odbywać się będą spotkania.

To okazja, by zapoznać się z hybrydowymi i elektrycznymi autami marki pod okiem profesjonalnych instruktorów.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Najbliższe szkolenie odbywa się w dniach 13-14 października w salonie Mercedes- Benz Auto Forum w Płocku. Podczas każdego weekendu, za każdym razem u innego dealera, organizowane są łącznie cztery szkolenia – każde potrwa 4 godziny (od godziny 9:00 do 13:00 oraz od 14:00 do 18:00).

Podczas szkoleń do dyspozycji są modele EQ oraz EQ Power, m.in. EQC 400 4Matic z napędem elektrycznym, a także hybrydy plug-in: Klasa A 250 e, GLC 300 e Coupe, GLE 350 de i świeżo odnowiona Klasa E 300 de. Co najważniejsze, szkolenia EQ Tour nie ograniczają się wyłącznie do jazd testowych, lecz obejmują też część teoretyczną.

Można uzyskać tam cenne informacje dotyczące codziennej eksploatacji pojazdów zelektryfikowanych, mogą sami sprawdzić, jak taki samochód ładować, dowiedzieć się więcej na temat ewentualnego montażu ładowarki i zadać nurtujące ich pytania.

Szkolenia EQ Tour są organizowane z zachowaniem restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę przed zakażeniem koronawirusem. Uczestnicy i obsługa są zobowiązani do noszenia maseczek, samochody będą dezynfekowane po każdej jeździe, a sale wykładowe zaaranżowano z uwzględnieniem zasad dystansu społecznego.