MERCEDES: TERENOWA SIŁA NA OFFROAD SHOW

Legenda motoryzacji – Klasa G, specjalny model GLK przygotowany dla GOPR, UNIMOG oraz premierowy pokaz nowego Mercedesa Klasy GL. To tylko część atrakcji, jaka czeka na odwiedzających OffRoad Show Poland 2012.

Impreza odbędzie się w najbliższy weekend (17-18 listopada) w Warszawie.

Targi OffRoad Show Poland 2012 to wyjątkowa okazja do tego, by poznać świat napędu 4×4. Zarówno profesjonaliści, jak i kompletni laicy, będą mogli przyjść i przeżyć terenową przygodę. Wśród wielu wystawców ze świata rajdów Off-Road, pojawi się także Mercedes-Benz.

Tuż przed wejściem na hale wystawiennicze, zobaczymy UNIMOGA U5000, legendarną ciężarówkę do zadań specjalnych. Poza nią spotkamy dwie „legendy”. Pierwsza z nich to model drogowy – G 350 BT, druga zaś to wersja przygotowana do wykonywania najtrudniejszych zadań – G 300 Professional.

Główna atrakcją będzie możliwość obejrzenia najnowszego Mercedesa Klasy GL, który zostanie zaprezentowany w Polsce po raz pierwszy. To największa terenówka marki, seryjnie wyposażona w napęd 4Matic.

Dodatkowo na stoisku Mercedes-Benz pojawi się Nowa Klasa GLK. W czerwonym kolorze, pakietem OFF-Road i specjalnych oklejeniu to samochód, na co dzień wykorzystywany przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – GOPR. Szereg ciekawych atrakcji przygotują również ratownicy GOPR, wśród nich: stanowisko z zakresu przeprowadzania pierwszej pomocy oraz pokaz umiejętności ratunkowych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Targi OffRoad Show Poland 2012 odbywają się w najbliższy weekend tj. 17-18 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska Warszawa, ul. Marsa 56C. Hale otwarte są w godzinach od 8 do 18 w sobotę i od 8 do 17 w niedzielę.