MERCEDES: ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE TRAKERSKIE

20TS.cdr

W sobotę i niedzielę, 15-16 czerwca odbędą się jubileuszowe 20. Spotkania Trakerskie w Krakowie. Oficjalnym partnerem zlotu jest Mercedes-Benz, który pojawi się w bardzo silnym składzie, z Mariuszem Pudzianowskim na czele!

Stare lotnisko „Czyżyny” zamieni się w miejsce ekspozycji najciekawszych pojazdów ciężarówek oraz zmagań mistrzów kierownicy wagi ciężkiej. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie tradycyjny przejazd konwoju ciężarówek, który w tym roku poprowadzi nowy Actros.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Wybór padł nie przez przypadek – pojazd ten został po raz drugi z rzędu wybrany przez czytelników „Polskiego Trakera”, ciężarówką roku. Oficjalne przekazanie nagrody odbędzie się w samo południe.
Na miejscu poza prezentacją najciekawiej stuningowanych ciężarówek, odbędą się liczne zmagania – jazdy zestawami po specjalnym torze, rywalizacja załóg o „Puchar Polskiego Trakera”, a nawet zawody w siłowaniu się na rękę i konkurs modelarski.

Podczas „Spotkań”, Mercedes-Benz zaprezentuje swoje najnowsze modele – Antosa i Arocsa. Przy stanowisku „Gwiazdy” odbywać się będą konkursy zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych trakerów. Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski, który pokaże się w raz ze swoim otrzymanym w listopadzie kolorowym zestawem.

Sponsorem drugiego dnia Spotkań Trakerskich jest Mercedes-Benz Polska.