MERCEDESEM PO WIŚLE 2012: JUŻ TRWAJĄ ZAPISY

W dniach: 23-24 czerwca w Płocku odbędzie się kolejny, dziewiąty już zlot miłośników marki z gwiazda na masce – Mercedesem po Wiśle 2012. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji i niespodzianek.

Komandorem zlotu jest jak zawsze niestrudzony Maciej Kulas.

Impreza wpisała się już na stałe do kalendarza zlotów odwiedzanych przez miłośników, kolekcjonerów i posiadaczy marki Mercedes. I to nie tylko z terenu Mazowsza, czy nawet Polski – ale także Europy. Jej niepowtarzalny charakter, klimat stworzony przez Komandora i uczestników oraz zaproszonych gości, powoduje iż wszyscy uczestnicy poprzednich edycji Mercedesem po Wiśle chętnie wracają do Płocka i zapraszają tutaj także innych kolekcjonerów i użytkowników aut marki.


Zobacz także:
MERCEDESEM PO WIŚLE: ZLOT ROZPOCZĘTY!
MERCEDESEM PO WIŚLE 2012: POLSKA GOLA!


– Rezerwujcie proszę termin 23-24 czerwca. Proszę o zgłaszanie rezerwacji. Regulamin zlotu zamieszczony jest na stronie internetowej www.mercedesempowisle.pl, tam tez można znaleźć formularz zgłoszeniowy. Impreza nie ma charakteru sportowego lecz rekreacyjny, bez prób sportowych i popularnych na innych zlotach konkursów elegancji. Nadrzędnym założeniem jest integracja środowiska entuzjastów marki – mówi Maciej Kulas.

Ustanony został już wstępny harmonogram imprezy. oto on:

Dzień pierwszy – sobota 23 czerwca

* Godz.12.00 – 14.00: Recepcja – spotkanie na Starym Rynku przed Ratuszem: recepcja, rejestracja uczestników Zlotu. Czas na kawę, ewentualne drobne naprawy, integracja w podgrupach.

* Godz.14.00 – 17.00: Statyczna prezentacja Mercedesów uczestników Zlotu – Stary Rynek – pokazy lotnicze dla chętnych, pozostali: czas wolny;

* Godz.17.00 – 18.30: Indywidualne zakwaterowanie Hotel Petrochemia, indywidualny przejazd aut na Parking Domu Technika, (jedynie ten parking jest zalecany i dozorowany przez organizatora).

* Godz.18.30–24.00: Impreza rozrywkowo-integracyjna „w oparach PRL-u” (stosowne stroje i rekwizyty z epoki mile widziane) połączona z kolacją oraz częścią oficjalną i rozdaniem nagród. Możliwa część artystyczna.

Dzień drugi – niedziela 24 czerwca

* Godz. 8.30 – 9.30: Śniadanie w Hotelu Petrochemia (dla osób tam zakwaterowanych).

* Godz.10.15 – 11.00: Przejazd zorganizowaną kolumną (około 40 km) z parkingu Domu Technika na groblę Choczeń koło Mochowa celem dokonania spływu Mercedesami – Trasa przejazdu: Kazimierza Wielkiego – Szpitalna – Maszewska – Mochowo.

* Godz.11.00 – 12.00: Spływ aut po wodzie – grobla Choczeń, dla niezainteresowanych pauza w punkcie widokowym, sesja filmowo – zdjęciowa.

* Godz.12.00 – 13.00: Przejazd zorganizowaną kolumną (około 50 km) do Cierszewa (Szwajcaria Mazowiecka). Trasa przejazdu: Mochowo – Cierszewo.

* Godz.13.00 – 15.00: Piknik relaksacyjny w Cierszewie, loteria „Ślepy los”, oficjalne zakończenie zlotu (można zajrzeć tutaj: www.cierszewo.com.pl).

Oczywiście organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian.

Partnerzy: Mercedes-Benz Autoserwis Mazowsze Sp. z o.o., VI Płocki Piknik Lotniczy, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Zlot wspiera: Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Patronat medialny: Mercedes Magazyn, Classicauto, NewsAuto.pl, Tygodnik Płocki, Gazeta Wyborcza, Katolickie Radio Płock, www.plockforyou.pl.

Zobacz także archiwum:

MERCEDESEM PO WIŚLE: ZLOT CZAS ZACZĄĆ!

MERCEDESEM PO WIŚLE 2011: VIII ZLOT W PŁOCKU CORAZ BLIŻEJ

MERCEDESEM PO WIŚLE: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU