MICHAŁ KOŚCIUSZKO SZKOLI W KRAKOWIE

Michał Kościuszko, dwukrotny Wicemistrz Świata (w PWRC 2011 oraz JWRC 2009), wykorzystuje przerwę pomiędzy startami w Mistrzostwach Świata w barwach Lotos Dynamic Rally Team na doskonalenie techniki jazdy na Motodromie Kraków przy ulicy Stelli – Sawickiego.

Po znakomitym początku sezonu 2012, który dla Michała Kościuszko rozpoczął się zwycięstwem i kompletem punktów w Rajdzie Monte Carlo przyszła pora na wykorzystanie umiejętności jazdy w polskich zimowych warunkach. Na Motodromie Kraków funkcjonuje szkoła bezpiecznej jazdy Michała Kościuszko. Z pomocą instruktorów i pod czujnym okiem Michała można dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych warunkach drogowych, gdy posiada się już właściwe umiejętności jazdy samochodem.

– Zapraszam wszystkich, którzy chcą mieć komfort jazdy w codziennych warunkach do skorzystania z naszego programu szkoleniowego. Wszystkich, którzy są przekonani, iż wiedzą już dużo o jeździe samochodem zapraszam do zapoznania się z filmem pokazującym, jak można dobrze bawić się swoim samochodem w zimowych warunkach – powiedział Michał Kościuszko.

Film w większej rozdzielczości: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cC5frOdMYww

Więcej informacji na temat szkoły jazdy Michała Kościuszko można znaleźć na www.sjmk.pl oraz www.motodromkrakow.pl.