MINI: SYSTEM ALL4 DRIVE I SZALEŃSTWO W GÓRACH

Mini_P90109573

Polskie góry, choć panuje w nich częściowo odwilż, pokryte są grubą warstwą białego puchu – to idealne warunki nie tylko dla narciarzy. Także dla MINI!

Od 30 stycznia dzięki akcji MINI ALL4 Drive południe Polski zamieniło się w centrum gokartowej frajdy z jazdy w jej najbardziej ekstremalnym, bo zimowym, wydaniu!

MINI po raz drugi zawitało pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej, aby dostarczyć turystom niesamowitych atrakcji. Jazdy testowe MINI Countryman to doskonała okazja dla wszystkich chętnych, którzy chcą się przekonać, jak dzięki napędowi ALL4 Drive samochód sunie przez zaspy śniegu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Wieczorami w rytm “Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica” parada samochodów MINI wyrusza spod białczańskich i zakopiańskich hoteli na przejażdżkę po okolicznych wzgórzach i górskich serpentynach. Nie zapominając jednak o turystach wyczekujących już wiosny, MINI “zasieje” wyjątkową kwiecistą łąkę, zieloną oazę w białym krajobrazie.

Jednak to nie koniec MINI niespodzianek! W zimowej aurze odbywa się także najnowszy projekt w kooperacji z marką Burton, w ramach cyklu MINI Inspiruje. Tym razem MINI będzie wspierało czołowych polskich snowboardzistów walczących o miejsce na podium podczas OSCYP Snowboard Contest. Wszystkich zaś MINI oraz Burton zapraszają do konkursu MINI Roof Designer. Aby wygrać atrakcyjne nagrody wystarczy odwiedzić stronę mini.com.pl/roof-designer i zaprojektować dach MINI w zimowym, snowboardowym stylu.

MINI zaprasza do miasteczka pod Kotelnicą do 3 lutego 2013.