MIO: NOWA KAMERA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

mivue-m350

Marka Mio przedstawia kamerę MiVue M350, nowy produkt skierowany do motocyklistów, właścicieli skuterów i tych, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. Kompaktowe rozmiary, niewielka waga i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest idealnym sprzętem do zadań specjalnych.

W komplecie z Mio MiVue M350 znajduje się zestaw akcesoriów, dzięki którym łatwo i szybko można zamontować kamerę na kasku lub kierownicy pojazdu. Uruchomienie nagrywania urządzenie komunikuje zapaleniem kontrolki LED, a także wibracją. Dzięki niej nie musisz zdejmować kasku, aby być pewnym, że podróż jest rejestrowana.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
WIDEOREJESTRATOR: NIE TYLKO GADŻET


Kieszonkowe wymiary i waga zaledwie 90 g oznaczają, że zawsze można mieć M350 przy sobie. Konstrukcja kamery umożliwia także szybkie wyjęcie jej z dowolnego spośród dołączonych uchwytów. Urządzenie jest zgodne ze standardem IPX8. To oznacza, że jest wodoodporne i można rejestrować nim obraz także pod wodą. Kamera nagrywa na głębokości do 3 metrów przez godzinę, bez potrzeby korzystania z dodatkowych zabezpieczeń.

mivue-m350-1

Do Mio MiVue M350 dołączona jest również wodoodporna ładowarka. Kamera rejestruje obraz również gdy jest podłączona do gniazdka. W ten sposób przy użyciu karty o pojemności 32 GB i włączonym trybie sportowym możesz zapisać 8 godzin materiału, bez nadpisywania plików. Kamera zarejestruje wszystkie ważne momenty, które mogą wydarzyć się na trasie. Umożliwia to szerokokątny obiektyw, który uchwyci każdy detal w zakresie 170 stopni. Zaawansowana optyka pozwoli na uzyskanie jasnego i ostrego obrazu nawet po zmroku.

Kamera posiada opcję szybkiego przełączania między trybami nagrywania, które odpowiadają za ostateczną jakość obrazu. W zależności od indywidualnych preferencji może to być: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD 1080 p lub tryb sportowy – 60 klatek na sekundę w 720 p. Dzięki wyjściu HDMI po zakończeniu nagrywania można odtworzyć zapis z kamery na zewnętrznym wyświetlaczu. Natomiast aplikacja na PC – Mio MiVue Manager – pozwoli udostępnić film znajomym w serwisie Facebook. Nagranie z kamery może pomóc w rekonstrukcji zdarzeń podczas jazdy i rozstrzygnąć sporne sytuacje na drodze.

Kamera Mio MiVue M350 będzie dostępna w sklepach od połowy listopada, a jej sugerowana cena detaliczna to 879 zł.