MITSUBISHI: ANNA CIEŚLAK ZMIENIŁA MODEL NA ECLIPSE CROSS 2020

Anna Cieślak, znana i lubiana aktorka, którą już niebawem zobaczymy w serialu TVN „Szadź” jest od lat ambasadorką marki Mitsubishi w Polsce.

W ostatnich dniach odebrała ona kluczyki do nowego modelu Eclipse Cross 2020.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Znana z najbardziej prestiżowych stołecznych scen oraz dużego i małego ekranu aktorka, aktywistka społeczna i zdobywczyni licznych nagród, Anna Cieślak pełni rolę ambasadorki marki Mitsubishi już od 4 lat. Dotychczas była twarzą modelu ASX, a od teraz jej towarzyszem podroży będzie Eclipse Cross 2020 w najlepiej wyposażonej wersji Instyle 4WD CVT w wielowarstwowym kolorze nadwozia o nazwie Diamentowa Czerwień.

Nowe Mitsubishi wyróżnia się sportową sylwetką SUV-a coupe, znakomitymi osiągami i precyzją prowadzenia dzięki sztywnemu, choć komfortowemu zawieszeniu i najnowszej generacji znanego z Lancera Evolution układu kontroli napędu na cztery koła – Super-All Wheel Control. Do napędu służy nowy, turbodoładowany silnik benzynowy z podwójnym systemem wtryskowym o pojemności 1.5 litra i mocy 163 KM.

Współpracuje on z 8-biegową automatyczną przekładnią CVT. Nowy Eclipse Cross Anny Cieślak oferuje wysoką jakość wykończenia dysponując cichym, komfortowym i świetnie rozplanowanym wnętrzem z panoramicznym dachem oraz innowacyjnymi układami sterowania i systemami łączności SDA z wyświetlaczem dotykowym ze sterownikiem gładzikowym (touchpadem) czy przezierny wyświetlacz HUD.

Nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów czuwa kilkanaście najnowocześniejszych systemów oraz opatentowana przez Mitsubishi Motors konstrukcja RISE rozpraszająca energię podczas zderzenia.

– Nowe Mitsubishi Eclipse Cross to kolejny rozdział mojej przygody z tą inspirującą, japońską marką, która nie przestaje mnie pozytywnie zaskakiwać. To auto jest bardzo dynamiczne i niezwykle lekko się prowadzi. Ogromnie doceniam automatyczną skrzynię CVT a napęd 4×4 bardzo przydał mi się na górskich, ośnieżonych drogach. Właśnie skończyłam pracę nad serialem „Szadź” i rozpoczynam kolejne projekty. Wznawiamy też lubianą przez widzów kanałów społecznościowych serię filmów podróżniczo- kulturoznawczych Japońska droga Mitsubishi w Polsce – cieszę się, zatem, że nowy Eclipse Cross doda mi napędu do realizacji tych zamierzeń – powiedziała Anna Cieślak po pierwszej podróży swym SUV-em.

I choć “znalezienie” zimy w tym roku nie było łatwe, to specjalistom z Mitsubishi udało się to osiągnąć, co widać na zdjęciach…