MITSUBISHI: AUTO GT – NOWY SALON I SERWIS W STOLICY

W Warszawie rozpoczął działalność nowy salon i serwis Mitsubishi Motors o nazwie Auto GT. Największy i najnowocześniejszy w stolicy obiekt spod znaku Trzech Diamentów usytuowano przy ulicy Połczyńskiej 95. Firma działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym i współpracuje z Mitsubishi Motors już od 12 lat. Jest jedną z dwóch największych placówek pod względem sprzedaży samochodów spośród autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors w Polsce.

Nową placówkę o powierzchni blisko 4000 metrów kwadratowych, zaprojektowano zgodnie ze standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych.

W budynku mieści się wyjątkowo przestronny, przeszklony salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z 14 stanowiskami.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat gamy pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mogą wybierać spośród różnych form finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Auto GT przewiduje możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodów swoich klientów.

Serwis Auto GT dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Klienci firmy Auto GT mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking.

– Dążyliśmy do tego, aby nasz nowy salon był funkcjonalny a serwis zapewniał szybką i fachową obsługę. Zależy nam także na przyjaznej atmosferze i komforcie klientów, dlatego stworzyliśmy przeszkloną poczekalnię, w której można skorzystać z Internetu i przy kawie przyglądać się procesowi serwisowania pojazdu – mówi prezes Auto GT, Adam Tuszyński.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors (www.mitsubishi.autogt.pl) czynny jest przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku: salon od 9:00 do 19:00, serwis i części zamienne – od 7.00 do 18.00, a w soboty od 10:00 do 15:00.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 41 salonów sprzedaży i 45 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.