MITSUBISHI: BEZPŁATNA KONTROLA SAMOCHODU PRZED ZIMĄ

Firma Mitsubishi Motors oferuje do 17 grudnia bezpłatną kontrolę modeli tej marki.

Propozycja stanowi uzupełnienie istniejącego Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi. Dla właścicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów przygotowano także specjalną ofertę zakupu opon zimowych i 15-procentową zniżkę na zakup wybranych oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.


Zobacz relacje:

SUZUKI: RUSZA KOLEJNA EDYCJA “PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA”

ROZMAITOŚCI


 

Bezpłatna Kontrola Mitsubishi przed zimą

Każdy klient Mitsubishi Motors, myślący o przygotowaniu samochodu do bezpiecznych podróży w okresie jesienno-zimowym, może do 17 grudnia 2022 roku skorzystać z bezpłatnej, kompleksowej kontroli 25 najważniejszych podzespołów pojazdu. Firma oferuje wykonanie testu akumulatora i sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania.

Oferta obejmuje także test poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego, a także spryskiwaczy reflektorów, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, przewodów hamulcowych i paliwowych, filtra powietrza, układu wydechowego, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie spryskiwaczy szyb i wycieraczek. Sprawdzany jest poziom płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy oraz oleju silnikowego, jak również szczelność układu chłodzenia. Kontrola dotyczy daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego opony. Dla klientów, którzy zlecą usunięcie usterki wykrytej podczas kontroli, przygotowano w prezencie praktyczną matę ochronną na przednią szybę.

Rabat do 15% na oryginalne części zamienne i akcesoria Mitsubishi

Właściciele samochodów Mitsubishi, decydujący się na bezpłatną kontrolę przed zimą, mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert specjalnych. Nawet o 15% taniej można zakupić akumulatory oraz oryginalne części Mitsubishi, a wśród nich: tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza (w tym z grupy VSP, tańsze dedykowane do samochodów po gwarancji) , pyłkowe (w tym z grupy VSP, tańsze dedykowane do samochodów po gwarancji) oraz pióra wycieraczek i komplety piór wycieraczek płaskich a także przydatne w zimie, oryginalne akcesoria Mitsubishi – belki dachowe, uchwyty na narty i snowboard, kuwety bagażnika, dywaniki gumowe, chlapacze oraz folie i nakładki ochronne tylnych zderzaków.

Szczegóły Nieodpłatnej Kontroli Mitsubishi przed Zimą można odnaleźć na specjalnej stronie https://www.mitsubishi.pl/serwis/zimowa-oferta-mitsubishi

Wyjątkowe Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie samochody i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi, zakupione od 1 stycznia 2020 roku w polskiej autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors. Służy połączeniu i rozszerzeniu obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów. Opiera się ono na 4 filarach:

5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – MMC była pierwszą japońską marką, która w 2015 roku zaoferowała w Europie 5-letnią gwarancję producenta, która do dziś jest jedną z najatrakcyjniejszych na europejskim rynku ze względu na szeroki zakres i długość ochrony. Mitsubishi jest jedną z 2 marek z Japonii, które oferują 5-letnią gwarancję, tymczasem modele marek europejskich objęte są na ogół gwarancją 2-letnie. Dłuższa gwarancja to niższe ogóle koszty eksploatacji, wyższa wartość samochodu przy jego odsprzedaży i nieocenione poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu. 5-letnia gwarancja to wiarygodne referencje stanu pojazdu pogwarancyjnego – klienci cenią długą historię serwisowania auta w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi i montaż oryginalnych części podczas likwidowania usterek na koszt producenta.

– nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – jest ona pierwszym takim programem w branży, nadal rzadko spotykanym w ofertach innych marek.

5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu – cenna usługa assistance oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (opróżnienia zbiornika pomiędzy stacjami tankowania, zatankowania zanieczyszczonego lub niewłaściwego paliwa), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od jego przebiegu.

usłudze nieodpłatnej kontroli stanu pojazdu – to niespotykana w branży propozycja, w ramach której posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.

Więcej informacji na temat Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zobowiazanie-serwisowe-mitsubishi