MITSUBISHI: LANCER Z TYTUŁEM BEST VALUE W USA

Mits_011

Firma Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) ogłosiła, że sportowy sedan Mitsubishi Lancer uzyskał tytuł “Best Value” (najlepszy stosunek ceny do jakości) w segmencie niewielkich sedanów, przyznany przez USAA.

Organizacja USAA, będąca wiodącym na rynku dostawcą usług finansowych członkom sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych oraz ich rodzinom, stworzyła listę wykorzystując dane ilościowe w celu oceny m.in. kosztów użytkowania samochodu, oferowanego poziomu bezpieczeństwa oraz niezawodności.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Sporządzona przez nas lista pozwala naszym członkom ocenić stosunek ceny do jakości podczas zakupu nowego pojazdu. W tym roku podnieśliśmy poprzeczkę w kwestii bezpieczeństwa, w związku z czym wymagamy, aby samochody wybrane przez USAA (USAA Preferred) miały na swoim koncie wyróżnienie “Top Safety Pick” instytutu Insurance Institute for Highway Safety – IIHS. Model Mitsubishi Lancer okazał się najlepszy w swojej kategorii, oferując nabywcy doskonały stosunek ceny do jakości. Kompaktowy sportowy sedan Mitsubishi Lancer już szósty rok z rzędu zdobywa tytuł najbezpieczniejszego produktu. Pojazd USAA Preferred oferuje nabywcy doskonałą jakość w rozsądnej cenie i jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów na rynku – powiedział Steve Thompson, wiceprezes USAA ds. zakupu pojazdów.

Mitsubishi Lancer jest oferowany w Polsce z nadwoziem typu sedan i hatchback (Lancer Sportback) z dwoma silnikami benzynowymi o pojemności 1.6 l. i mocy 117 KM oraz 1.8 l. o mocy 140 KM. Najtańszy Lancer kosztuje obecnie 56 990 złotych.