MITSUBISHI: LETNIA AKCJA PRZEGLĄDOWA

Mitsubishi_Bielsko-Biala_2

Po długiej zimie i kapryśnej wiośnie, nadchodzi lato – czas relaksu, wakacyjnych podróży i długo oczekiwanego, zasłużonego urlopu. Z myślą o zbliżających się wakacyjnych wojażach i bezpieczeństwie swoich klientów firma Mitsubishi Motors przygotowała specjalną ofertę.

Już obecnie – do 27 lipca – klienci autoryzowanych stacji serwisowych tej marki w Polsce mogą korzystać z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem swoich aut. Teraz kompleksowa kontrola stanu technicznego samochodu kosztuje 59 zł, a dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu podróżowania oferowana jest usługa czyszczenia układu klimatyzacji oraz wymiana filtra pyłkowego w promocyjnej cenie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Ponadto za części eksploatacyjne potrzebne do ewentualnych napraw klienci zapłacą nawet do 25 proc. mniej a wybrane akcesoria i gadżety będzie można kupić o 15 proc. taniej. Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi. Każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie takiego kompleksowego przeglądu otrzyma w prezencie przydatną w wakacje czapkę golfową z logo i napisem Mitsubishi Motors.

Klimatyzacja jest jedynym z podstawowych układów samochodu, który ma ogromny wpływ na poprawę komfortu i bezpieczeństwa w czasie letnich podróży. Dlatego w ramach Letniej Akcji Przeglądowej klienci będą mogli zdecydować się na kompleksowe czyszczenie układu klimatyzacji w bardzo atrakcyjnej cenie 149 zł brutto oraz wymianę filtra pyłkowego w promocyjnej cenie 99 zł brutto, obejmującej również koszt jego wymiany.

Dodatkowo podczas wizyty specjaliści Mitsubishi przeprowadzą w samochodzie kontrolę 32 newralgicznych systemów i punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Koszt takiego przeglądu jest bardzo atrakcyjny i wynosi jedynie 59 zł brutto. Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję.

letnia-akcja-przegladowa-6

Podczas tej kontroli mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, pracę układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie i stan zużycia opon.

Klienci będą także mogli liczyć na zniżkę do 25 proc. przy zakupie klocków hamulcowych, piór wycieraczek i filtrów przeciwpyłowych. Okazyjnie – z 15 proc. zniżką – będzie także można kupić akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors, takie, jak bagażniki dachowe, uchwyty na rowery, dywaniki tekstylne czy osłony przeciw słoneczne.

Więcej informacji na temat Letniej Akcji Przeglądowej można znaleźć na stronie internetowej mitsubishi.pl. Można tam także zamówić on-line wizytę w serwisie a także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

LETNIA AKCJA PRZEGLĄDOWA

• 59 zł brutto za przedwakacyjną kontrolę techniczną 32 newralgicznych punktów w samochodzie;
• filtr przeciwpyłkowy z wymianą za 99 zł brutto;
• czyszczenie układu klimatyzacji za 149 zł brutto;
• samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10 proc. zniżka na wszystkie części eksploatacyjne;
• samochody w wieku 3 – 5 (po gwarancji) – 15 proc. rabatu na części potrzebne do ewentualnej baprawy wynikającej z przeglądu przed wakacjami;
• samochody w wieku 5 – 8 (po gwarancji) – 20 proc. rabatu na części potrzebne do ewentualnej baprawy wynikającej z przeglądu przed wakacjami;
• samochody powyżej 8 lat – 25 proc. zniżka przy zakupie części;
• klocki hamulcowe – do 25 proc. rabatu;
• piórka wycieraczek – do 25 proc. zniżki ;
• akcesoria i gadżety – zniżka do 15 proc.;
• ewentualne naprawy – o 10 proc. taniej.