MITSUBISHI: LUBIANA AKTORKA WSIADŁA DO NOWEGO MODELU ASX

mitsubishi-cieslak1

Lubiana i ceniona przez publiczność aktorka i ambasadorka marki Mitsubishi w Polsce, Anna Cieślak odebrała kluczyki do nowego modelu Mitsubishi ASX 2020.

Znana z dużego i małego ekranu aktorka, działaczka społeczna i zdobywczyni licznych prestiżowych nagród, jeździ modelem od blisko 4 lat.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Od niedawna jej najnowszym towarzyszem podróży jest nowe Mitsubishi ASX 2020 – kompaktowej wielkości SUV, napędzany nowym, benzynowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o pojemności 2.0 litra, który współpracuje z automatyczną przekładnią CVT ze sportowym trybem pracy i 6 przełożeniami.

mitsubishi-cieslak2

Nowe auto przykuwa wzrok wyrazistym projektem nadwozia z charakterystycznymi reflektorami LED, a we wnętrzu znajdziemy nowy system multimedialny z 8-calowym wyświetlaczem dotykowym. Czerwone Mitsubishi ASX w najwyższej specyfikacji Instyle oferuje napęd na cztery koła i długą listę przydatnych elementów wyposażenia a wśród nich 10 systemów bezpieczeństwa, wbudowaną nawigację Tom Tom, czy panoramiczny szklany dach.

– Jestem typem człowieka, który przywiązuje się do swego samochodu – staje się on moim drugim domem i wiernym towarzyszem, dlatego trudno mi się zawsze rozstać z poprzednim autem. Jednak najnowsze Mitsubishi ASX od razu chwyciło mnie za serce zadziorną sylwetką, podkreśloną piękną, głęboką czerwienią lakieru. Bardzo doceniam też automatyczną skrzynię biegów, napęd 4×4 i wygodny system multimedialny. Bardzo dużo pracuję teraz w teatrach i na planie „Na Wspólnej”, szykuję się do premiery „Dziadów” w Teatrze Polskim a niebawem na ekrany wejdzie zupełnie nowy serial z mym udziałem – cieszę się, że nowy ASX będzie mi towarzyszył w ważnym dla mnie i bardzo intensywnym okresie – mówi Anna Cieślak

mitsubishi-cieslak3