MITSUBISHI: NOWA PLACÓWKA W JÓZEFOWIE

Choinski

W Józefowie pod Warszawą otwarto właśnie nową placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Choiński Auto. Obiekt mieści się przy głównej ulicy Józefowa – ul. Piłsudskiego 1, a jego położenie szczególnie docenią mieszkańcy Pragi Południe, Wawra, Wesołej, Anina i Otwocka.

Nowy punkt dealerski oferuje pełną gamę samochodów spod znaku Trzech Diamentów i bogaty wachlarz usług serwisowych. Obiekt dysponuje w pełni skomputeryzowaną stacją serwisową, wyposażoną w specjalistyczną aparaturę diagnostyczną, nowoczesne i ekologiczne urządzenia do wymiany olejów oraz płynów.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Do dyspozycji klientów oddano również wielostanowiskową myjnię automatyczną.

Choiński Auto świadczy usługi ekspresowe, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Na życzenie klientów pracownicy stacji mogą odebrać samochód z domu lub biura klienta i zwrócić pojazd po wykonaniu usługi we wskazane miejsce.

W salonie wyeksponowano szeroką gamę modeli Mitsubishi a na klientów zainteresowanych zakupem pojazdu czeka wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów. Zainteresowani zakupem pojazdu spod znaku Trzech Diamentów mają do dyspozycji gamę samochodów testowych i parking a serwis oferuje flotę pojazdów zastępczych.

Nowa stacja ma za zadanie zaspakajać potrzeby klientów zarówno w zakresie doboru samochodu nowego i używanego, jak i części zamiennych oraz szerokiej gamy usług posprzedażnych.

W salonie Choiński Auto można dokonać wszelkich formalności związanych z zawarciem umów kredytowych, leasingowych oraz ubezpieczeniowych.

Nowa placówka (www.mitsubishi.choinskiauto.pl) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 (serwis 8.00-19.00) a sobotę od 9.00 do 15.00 (serwis od 8.00 do 14.00).