MITSUBISHI: NOWE CENTRUM INNOWACJI I ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

mitsub-centr-in1

W Tokio powstanie nowe Centrum Innowacji Mitsubishi, którego zadaniem będzie rozwój zaawansowanego oprogramowania dla pojazdów nowej generacji. Zostanie ono otwarte w roku fiskalnym 2019.

Będzie działać jako biuro satelitarne ośrodka badawczo- rozwojowego firmy przy fabryce Okazaki w Japonii.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dzięki nowemu Centrum Innowacji i Rozwoju Oprogramowania, Mitsubishi będzie mogło sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na pojazdy z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, modele elektryczne i systemy niskiej emisji. Firma zamierza również rozwijać technologie nowej generacji, takie, jak systemy autonomii pojazdów i łączności.

mitsub-centr-in2

Ponadto marka będzie aktywnie wspomagać prace nad rozwojem innowacyjnego oprogramowania, aby dostarczać technologie, które są znakiem rozpoznawczym japońskiej marki – czyli połączenie zaawansowanych systemów elektrycznych z napędem na cztery koła, stosowane w pojazdach takich, jak Outlander PHEV.

Nowe Centrum Innowacji i Rozwoju Oprogramowania połączy najnowocześniejsze środowisko, konieczne do rozwoju oprogramowania z pracami nad nowymi technologiami, prowadzonymi przez Dział Badań i Rozwoju Mitsubishi. Wykorzystując korzystną lokalizację w Tokio, biuro będzie zatrudniać międzynarodowych ekspertów i rozwijać współpracę pomiędzy zatrudnionymi w MMC programistami i innymi organizacjami. Przyspieszy to rozwój innowacyjnego oprogramowania i wzmocni atuty techniczne pojazdów.

Inwestując w rozwój nowych technologii Mitsubishi wniesie wkład w otoczenie biznesowe i szybkie zmiany społeczne wpływające na przemysł motoryzacyjny. Te działania i nakłady umożliwią firmie odkrywanie nowych możliwości w zakresie mobilności, identyfikowanie nowych potrzeb klientów i wykorzystanie tej wiedzy poprzez proces badań i rozwoju do produkcji nowych samochodów.

mitsub-centr-in3