MITSUBISHI: NOWE OBLICZE LANCERA EVOLUTION

Polski oddział Mitsubishi Motors wprowadza do sprzedaży specjalne wersje swojego flagowego modelu Lancer Evolution. W ofercie znajduje się teraz 11 konfiguracji a klienci dzięki specjalnym pakietom mogą zwiększyć moc silnika do 330 lub 360 KM, zdecydować się na elegancką tapicerkę z Alcantary i wyposażyć auto w wysokiej klasy stację multimedialną z nawigacją.

Ponadto mogą zdecydować się na elegancką tapicerkę z Alcantary i wyposażyć auto w wysokiej klasy stację multimedialną z nawigacją.

4 nowe pakiety

Decydując się na Mitsubishi Lancera Evolution klienci mogą dodatkowo wyposażyć wybrany model podczas zakupu nowego samochodu. Warunki gwarancji na nowe wersje Lancera Evolution pozostają niezmienione.

Do wyboru są pakiety:

• Pakiet GT360 opracowano dla wersji GSR z pięciobiegową skrzynią manualną. W skład tego zestawu wchodzi układ wydechowy i dolotowy firmy HKS(tylny tłumik oraz regulacja centralnej jednostki sterującej ECU przy pomocy oprogramowania firmy ECUTEC), orurowanie intercoolera i turbotimer. Dla bezpieczeństwa zamontowano tu zestaw zegarów kontrolnych firmy DEFI, które dają obraz prawidłowej pracy silnika pokazując temperaturę oleju, ciśnienie doładowania oraz temperaturę spalin. Lancer Evolution GT360 dysponuje mocą 360 KM, przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy a maksymalny moment obrotowy to 460 Nm.

• Pakiet GT330 przeznaczony jest dla wersji GSR TC SST oraz MR TC SST a w skład zestawu wchodzi układ wydechowy HKS. Lancer Evolution MR GT330 o mocy 330 KM i maksymalnym momencie obrotowym 430 Nm jest wyposażony w sportową, 6-biegową, półautomatyczną przekładnię Twin Clutch SST (TC-SST), która łączy precyzję skrzyni manualnej z komfortem automatycznej przekładni. To coś dla amatorów mocnych wrażeń – podczas jazdy w trybie Super Sport biegi zmieniane są w sposób, jaki robiłby to profesjonalny kierowca na torze wyścigowym. Mitsubishi Lancer Evolution MR GT330 osiąga prędkość 100 km/h w 4,9 sekundy.

• Pakiet ALCANTARA oferuje obszycie górnej części kokpitu oraz boczków drzwi oryginalną Alcantarą w kolorze grafitowym.

• Pakiet NAVI oznacza wyposażenie samochodu w stację multimedialną Alpine INE-S920R z ekranem dotykowym LCD o przekątnej 6,1 cala, nawigacją satelitarną, odtwarzaczem płyt CD/DVD, obsługą formatów MP3/WMA/ACC, wbudowanym modułem Bluetooth i portem USB. Stacja jest kompatybilna z urządzeniami iPod/iPhone. W pakiecie z nawigacją znajdą się również głośniki renomowanej firmy DLS: przednie – DLS RS6N (system dwudrożny odseparowany (http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_844) i tylne współosiowe DLS 126 (http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_86). Przednie i tylne drzwi samochodu zostaną specjalnie wyciszone.