MITSUBISHI: NOWY SALON I SERWIS W KRAKOWIE

W Krakowie otwarto właśnie nowy salon i serwis Mitsubishi Motors o nazwie Auto Krak. Nowoczesny i przestronny obiekt zlokalizowano przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa, zaledwie 7 km od centrum.

Firma Auto Krak działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym już od 15 lat. Obiekt o łącznej powierzchni 1500 metrów kwadratowych, usytuowany przy ulicy Jasnogórskiej 105, mieści przestronny salon i serwis mechaniczny z 7 stanowiskami. Nową placówkę zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do dyspozycji różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Auto Krak przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Nowoczesny serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko – lakiernicze. Auto Krak posiada nowoczesną i ekologiczną lakiernię oraz blacharnię. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Klienci firmy Auto Krak mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking na 25 samochodów.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors (mitsubishi.autokrak.pl) czynny jest przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku: salon od 9:00 do 19:00, serwis i części – od 8.00 do 19.00, a w soboty salon 9.00-15.00 a serwis i części 8:00 do 14:00.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 40 salonów sprzedaży i 46 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.