MITSUBISHI: W OFERCIE W POLSCE NOWE WERSJE ECLIPSE CROSS

Mitsubishi oferuje już dwie nowe wersje SUV-a coupe czyli Eclipse Cross: Invite Plus Smart i Intense Pro, które w dobrej cenie oferują bogate wyposażenie.

Długa gwarancja o szerokim zakresie to jeden z najważniejszych czynników, które analizują potencjalni użytkownicy przed zakupem auta.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Mitsubishi Eclipse Cross Invite Plus Smart, które powstało na bazie specyfikacji Invite Plus 2WD MT I 2WD CVT oferuje dodatkowo przednie reflektory – światła mijania i drogowe – w technologii LED, wykończenie drzwi w kolorze srebrnym, spryskiwacze przednich reflektorów, elektrycznie składane lusterka, atrapę chłodnicy w srebrnym kolorze z chromowanymi akcentami oraz przedni zderzak z elementami w czarnym kolorze z połyskiem.

Wewnątrz znajdziemy dodatkowo punkty świetlne LED w boczkach przednich drzwi, funkcję AUTO dla wszystkich szyb elektrycznych, szyby o zwiększonej izolacji akustycznej – przednie boczne i czołowa, tapicerkę siedzeń z materiału ze srebrnymi przeszyciami, chromowane klamki, oświetlenie w osłonach przeciwsłonecznych, centralny podłokietnik dla II. rzędu siedzeń i centralny podłokietnik dla przednich siedzeń z możliwością regulacji w wersjach MT.

Za wszystkie te elementy dodatkowego wyposażenia w pakiecie Smart o łącznej wartości 3500 zł producent nie pobiera dodatkowej opłaty, co oznacza oszczędność właśnie takiej sumy. Wersje te są dostępne w promocyjnej cenie 98 990 zł (MT) i 106 990 zł (CVT).

Specyfikacja Intense Pro, zbudowana na wersji Invite Plus Smart 2WD CVT, oferuje dodatkowo 3 ważne układy bezpieczeństwa: system monitorowania martwego pola BSW z asystentem pasa ruchu LCA i system monitorowania ruchu poprzecznego z tyłu pojazdu RCTA, a także przednie i tylne czujniki parkowania.

Wewnątrz dodano podgrzewaną, tylną kanapę, skórzaną tapicerkę z pomarańczowymi przeszyciami, podgrzewaną kierownicę, fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 4 płaszczyznach oraz podgrzewaną szybę czołową. Nowy model Intense Pro kosztuje 122 990 zł.

Eclipse Cross 2020 wyróżnia się sportową sylwetką SUV-a coupe, znakomitymi osiągami i precyzją prowadzenia dzięki sztywnemu, choć komfortowemu zawieszeniu i najnowszej generacji znanego z Lancera Evolution układu kontroli napędu na cztery koła – Super-All Wheel Control. Do napędu służy turbodoładowany silnik benzynowy z podwójnym systemem wtryskowym o pojemności 1.5 litra i mocy 163 KM współpracujący z 8-biegową automatyczną przekładnią CVT.

Model oferuje jakość wykończenia dysponując cichym, komfortowym i świetnie rozplanowanym wnętrzem oraz układami sterowania i łączności. Nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów czuwa kilkanaście najnowocześniejszych systemów oraz opatentowana przez markę konstrukcja RISE rozpraszająca energię podczas zderzenia.

Pojazdy Mitsubishi sprzedawane w autoryzowanej sieci dealerskiej mają gwarancję na okres 5 lat do 100 000 km oraz 5-letnią nielimitowaną przebiegiem gwarancję Mitsubishi Assistance Package, zapewniającą bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a także, gdy użytkownik zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo albo złamie lub zgubi kluczyk.

Już niebawem zostanie wprowadzona opcjonalna przedłużona gwarancja (ubezpieczenie kosztów napraw) obowiązująca kolejne 2 lata.