MITSUBISHI: PAJERO SPORT WJEŻDŻA NA PILSKO

M 1_4743_1

Mitsubishi Pajero Sport, które właśnie debiutuje na polskim rynku, dowiodło swoich znakomitych własności terenowych wjeżdżając na szczyt Pilska w narciarskiej miejscowości Korbielów.

Kopny, głęboki śnieg czy duże pochylenie częściowo pokrytego lodem terenu nie było żadną przeszkodą dla tego pojazdu, który gładko przejechał trasę dla narciarzy parkując tuż przy stacji wyciągu krzesełkowego na hali Szczawiny. Polski oddział Mitsubishi Motors do 3 marca organizuje tam pokazy tego nowego modelu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę – 1, 2 i 3 marca podczas Weekendu z Mitsubishi każdy klient będzie mógł odbyć jazdę testową modelami 4×4 tej marki a w piątek, 1 marca dla wszystkich amatorów nart zorganizowano emocjonujące zawody narciarskie Pilsko Vertical 800.

M 2_3584_1

Mitsubishi Pajero Sport w świetnym stylu pokonał narciarski stok nr 5 w Korbielowie wjeżdżając w głębokim, zlodowaciałym śniegu na halę Szczawiny. Do 3 marca samochód mogą oglądać narciarze na wysokości 1022 metrów nad poziomem morza przy stacji pośredniej 3 wyciągów narciarskich na Pilsko. Trzytygodniową prezentację zakończy trwający od najbliższego piątku do niedzieli Weekend z Mitsubishi, który da potencjalnym nabywcom możliwość przetestowania samochodów spod znaku Trzech Diamentów z napędem na 4 koła.

Jazdy testowe Mitsubishi Pajero Sport, nowymi modelami Mitsubishi Outlander i ASX oraz Pajero i pickupem L200 zorganizowano przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego nr 1.

Limitowana seria Pajero Sport to prawdziwa gratka dla miłośników marki Mitsubishi, którzy oczekują od samochodu ponadprzeciętnych własności terenowych i funkcjonalnego, komfortowego wnętrza. Mitsubishi Pajero Sport wyposażono w turbodoładowany silnik Diesla o mocy 178 KM i 5-biegową przekładnię manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynię biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym.

M 3_3685_1

Znakomity układ napędu na 2 osie Super Select 4WD, daje możliwość jazdy w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości i na dowolnej nawierzchni.

Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, w którym można kupić ten model. Mitsubishi Pajero Sport jest dostępny w dwóch wersjach w cenach 137 990 zł i 159 990 zł. Więcej informacji na temat Mitsubishi Pajero Sport można znaleźć na stronie www.mitsubishi.pl/strona/339.

W piątek na Pilsku będzie także można wziąć udział w amatorskich zawodach w narciarstwie alpejskim Pilsko Vertical 800, które nawiązują do tradycji przedwojennego terenowego biegu zjazdowego, odbywającego się w Tatrach. Jak zapewniają organizatorzy, rywalizacja w tym morderczym wyścigu z czasem zapewni uczestnikom wiele adrenaliny. W sobotę na narciarzy czekają kolejne emocje: 43. Puchar Pilska.

M 5_3602_1