MITSUBISHI: SPACE STAR 2022 Z SYSTEMEM SDA JUŻ W SALONACH

Mitsubishi Space Star na rok modelowy 2022 wzbogacono o multimedialny system SDA.

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów można już kupić Mitsubishi Space Star z roku modelowego 2022 https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Na liście wyposażenia tego modelu znalazł się funkcjonalny system multimedialny SDA z dużym, czytelnym, ekranem o przekątnej 7-cali. Oferuje on interfejsy CarPlay i Android Auto, co oznacza, że możemy podpiąć nasz telefon i korzystać z dostępnych aplikacji oraz np. Google Maps. Mitsubishi Space Star Intense SDA oferuje też kamerę cofania.

Miejski model spod znaku Trzech Diamentów wyróżnia świeży design, pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób a niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna w połączeniu z benzynowym silnikiem, który zapewnia dobre osiągi przy niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie w niższych wersjach wyposażenia, bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W ofercie dostępnych jest 6 opcji i atrakcyjne pakiety wyposażenia, w tym topowy INSTYLE, który oferuje najnowocześniejsze systemy, w tym multimedialny SDA, bezpieczeństwa: FCM, AHB, LDW, oraz światła główne w technologii LED. Dla amatorów agresywnego, wyróżniającego się designu przygotowano pakiet INSPORT, który sprawia, że Mitsubishi Space Star prezentuje się niezwykle dynamicznie. Niewątpliwą zaletą modelu Mitsubishi Space Star jest także korzystna relacja ceny do wyposażenia, szczególnie w sytuacji, gdy większość konkurentów znacząco podrożało a w salonach brakuje samochodów. Całości dopełnia szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance.

Dostępny od ręki, korzystne możliwości finansowania

Klienci chętni do zakupu Mitsubishi Space Star 2022 z roku produkcji 2021 mogą liczyć na zniżkę w wysokości 3000 zł i skorzystać z promocyjnego kredytu 50/50. Cena tego modelu startuje od 47990 zł a miesięczna rata kredytu zaczyna się już od 555 zł. Miejski Space Star 2022 z bieżącego roku produkcji jest dostępny ze zniżką w wysokości 2000 zł w cenie od 51 990 zł, także z promocyjnym kredytem 50/50 a miesięczna rata kredytu startuje od 601 zł.

Więcej szczegółów na temat oferty promocyjnej można znaleźć w polskich salonach Mitsubishi Motors oraz pod linkami: https://www.mitsubishi.pl/oferta/space-star-2021, https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star,cennik