MITSUBISHI: STRONA POŚWIĘCONA OUTLANDEROWI

Klienci zainteresowani nowym, produkowanym w Japonii, modelem znanego, 7-osobowego SUV-a Mitsubishi Outlander mogą znaleźć pełną informację na jego temat na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej.

Jest ona częścią częścią witryny www.mitsubishi.pl.

Nowa strona ma za zadanie dostarczyć informacji na temat najważniejszych cech tego samochodu, którego konstrukcja jest bezpieczna i przestronna, ale także zapewnia niezawodność, komfort i niskie spalanie.

Klienci znajdą tu między innymi informacje na temat 3 innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, dostępnych w nowym Outlanderze, systemu napędu na 4 koła ECO 4WD, oszczędnych silników, systemu zachęcającego do oszczędnej jazdy i oraz układu Auto Stop & Go oraz nowych automatycznych przekładni.

Witryna w przystępny sposób opowiada o wyjątkowo przestronnym i bogato wyposażonym wnętrzu z pojemnym bagażnikiem, dwustrefową klimatyzacją, kamerą cofania, nawigacją i systemem nagłośnienia Rockford Fosgate i elektrycznie otwieranym bagażnikiem.

Nowa strona prezentuje ciekawy wybór zdjęć nowego Outlandera, daje także możliwość umówienia się na jazdę próbną.

Na witrynie można również pobrać katalog samochodu i akcesoriów, listę wyposażenia nowego Outlandera i cennik tego modelu.

Warto podkreślić, że nowy Outlander jest dostępny z 4-letnią gwarancją do 300 000 km z możliwością przedłużenia jej do 5 lat.

Do końca października nowy Outlander pojawi się we wszystkich salonach dealerskich Mitsubishi w Polsce. We wszystkich placówkach klienci będą mieli możliwość umówienia się na jazdę testową.