MITSUBISHI: ZIMOWA AKCJA PRZEGLĄDOWA W SERWISACH

M 1_ASX_48

Jesienna aura, widoczna zza szyb naszych samochodów przypomina, że już niebawem nadejdzie zima – najtrudniejszy i najbardziej wymagający okres dla kierowców i ich pojazdów.

Do tego trudnego sezonu warto dobrze przygotować swój samochód. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników aut spod znaku Trzech Diamentów polskie przedstawicielstwo firmy Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych placówek przygotowało Zimową Akcję Przeglądową, która potrwa do 30 listopada bieżącego roku.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W jej ramach klienci autoryzowanych stacji serwisowych mogą zdecydować się na kompleksową kontrolę stanu technicznego samochodu przed zimą, w cenie jedynie 99 zł. Zakup części eksploatacyjnych potrzebnych do ewentualnych napraw oraz oryginalnych akumulatorów będzie premiowany nawet 25 proc. zniżką, uzależnioną od wieku pojazdu. Przydatne w zimie akcesoria, takie, jak bagażniki dachowe oraz wybrane gadżety będzie można kupić o 15 proc. taniej. Warto podkreślić, że oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi a każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie tego kompleksowego przeglądu otrzyma upominek w postaci kamizelki odblaskowej z logo i napisem Mitsubishi Motors.

Zimowa Akcja Przeglądowa

Zimowa Akcja Przeglądowa Mitsubishi Motors umożliwia klientom autoryzowanych stacji serwisowych tej marki w Polsce skorzystanie z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem aut. Do 30 listopada wszyscy właściciele pojazdów, w tym także starszych niż 3-letnie, mogą dokonać specjalnego przeglądu. Podczas tej kontroli mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą 35 newralgicznych punktów, wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonają kontroli stanu akumulatora poprzez sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz pomiar prądu rozruchu i prądu ładowania.

M 2_1000x308

Kontrolę przejdą między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy – przekładnia kierownicza i układ wydechowy, elementy komory silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, praca pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, ogrzewanie wnętrza i działanie nawiewów, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, praca układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz stan zużycia opon.

Koszt ewentualnych napraw będzie o 10 proc. niższy a klienci będą mogli liczyć na zniżki do 25 proc. przy zakupie części potrzebnych do tych napraw. Okazyjnie – z 25% rabatem będzie także można kupić oryginalne akumulatory a o 15 proc. taniej – wybrane akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors. Za bagażniki dachowe – dachboxy Thule i Taurus klienci zapłacą o 8 proc. mniej.

Więcej informacji na temat Zimowej Akcji Przeglądowej można znaleźć na stronie internetowej mitsubishi.pl. Można tam także zamówić on-line wizytę w serwisie a także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

PODSUMOWANIE

• 99 zł brutto za kontrolę techniczną 35 newralgicznych punktów w samochodzie;
• samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10 proc. zniżka na części eksploatacyjne potrzebne do napraw po przeglądzie przed zimą;
• samochody w wieku 3 – 5 lat – 15 proc. rabatu na części potrzebne do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu przed zimą;
• samochody w wieku 5 – 8 – 20 proc. rabatu na części potrzebne do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu przed zimą;
• samochody powyżej 8 lat – 25 proc. zniżka przy zakupie części;
• akcesoria i gadżety – zniżka 15 proc.;
• oryginalne akumulatory – 25 proc. zniżki;
• akumulatory Exide – 10 proc. rabatu;
• bagażniki dachowe (dachboxy) Thule/Taurus – 8 proc. zniżki;
• ewentualne naprawy – koszt robocizny – o 10 proc. taniej.