MITSUBISHI: ZLOT MIŁOŚNIKÓW AUT 4×4

Między 11 a 13 maja w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się ogólnopolski zlot posiadaczy i użytkowników aut 4×4 spod znaku Trzech Diamentów. Spotkanie jest organizowane przez Pajero Owners Club – klub użytkowników samochodów terenowych marki Mitsubishi, z okazji 3 rocznicy powstania tego stowarzyszenia.

Zapraszani są wszyscy sympatycy, klubowicze oraz przyjaciele klubu wraz z rodzinami.

Pajero Owners Club obchodzi w kwietniu 3 urodziny. Jego powstanie było konsekwencją potrzeby integracji użytkowników jednej z najstarszych marek samochodów terenowych na świecie.


Zobacz także:
POC: KLUB MIŁOŚNIKÓW PAJERO ZAPRASZA NA ZLOT


– Manifestując swoje przywiązanie do marki, powstałej w Kraju Kwitnącej Wiśni chcemy z jednej strony podzielić się ze wszystkimi posiadaczami samochodów radością użytkowania tych właśnie pojazdów, z drugiej promować niezawodność i szerokie możliwości terenówek ze znakiem Trzech Diamentów. Duży nacisk kładziemy na relacje osobiste i propagowanie całkowicie legalnej i bezpiecznej turystyki samochodowej. To właśnie w tym celu zdecydowaliśmy się na zakup samochodów 4×4 Mitsubishi. Nasi członkowie i przyjaciele udowodnili nie raz, w imprezach ogólnopolskich i światowych, że Mitsubishi, szczególnie Pajero, doskonale spisuje się na dalekich wyprawach jak i na rodzimych poligonach – mówi Eugeniusz Dominik Łukasiak, założyciel Pajero Owners Club.

Tworząc klub i stronę www.pajero.org.pl, klubowicze przyjęli zasadę ograniczonego oraz przemyślanego powiększania swojego grona. Proces rejestracji wymaga trochę wysiłku i częściowego uchylenia zasłony, skrywającej uczestników. Większość informacji znajdujących się na stronie, jej wygląd, funkcjonalności i szata graficzna jest zasługą członków i przyjaciół klubu. Stanowią oni grupę ludzi świadomych swoich wyborów i gotowych współdziałać w realizacji zamierzeń klubu, stąd hasło „Swoją Drogą”. Każdy wnosi jakąś nową, oryginalną wartość do P.O.C. PL i chce się nią dzielić z innymi. Zgodnie z dewizą klubu, projekty prowadzone są wspólnie, bez konieczności rezygnacji ze swojej drogi.

– Naszym celem jest również umożliwienie właścicielom różnych modeli Pajero, L200 oraz innych aut turystycznych Mitsubishi korzystania ze wspólnej platformy informacyjnej. W dobie globalnej komputeryzacji i łatwego dostępu do sieci głównym miejscem wymiany doświadczeń staje się internet. W przypadku www.pajero.orp.pl jest podobnie. My jednak nie ograniczamy się jedynie do wirtualnych kontaktów. Planujemy również wspólne wyjazdy, podróże, rajdy i imprezy integracyjne. Witryna internetowa stała się doskonałym miejsce do umieszczania informacji o naszych poczynaniach – dodaje Eugeniusz Dominik.

3. zlot Pajero Owners Club, którego siedzibą będzie Hotelu Górecki w Lidzbarku Warmińskim, rozpocznie 11 maja wieczorny grill w Chacie Warmińskiej i zabawa integracyjna. W sobotę po śniadaniu uczestnicy kolejno ruszą na trasę próby terenowej z roadbookiem. Na końcu trasy w leśniczówce Międzyrzecze na śmiałków czekać będzie wyśmienity, „terenowy” posiłek. Wieczorem kolumna terenówek wróci do do hotelu, by w miłej atmosferze omawiać wrażenia z całego dnia. W niedzielę zaplanowano zwiedzanie zamku w Lidzbarku i spacer po centrum miasta.

– Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z turystyką samochodową i szeroko pojętym off-road’em – zachęca Łukasiak.

Szczegółowe informacje o zlocie: www.pajero.org.pl/index.php?id=196.