MOBIL 1 GET PERSONAL: ZOSTAŃ KIEROWCĄ FORMUŁY 1

Mobil 1_1_Get Personal 3

Wystartował projekt Mobil 1 Get Personal – pasjonaci szybkich samochodów mogą wirtualnie zasiąść za sterami bolidu Vodafone McLaren Mercedes MP4-28 oraz dołączyć do Jensona Buttona i Sergio Pereza.

Zapowiedzią Mobil 1 Get Personal w internecie jest śmieszny i zaskakujący film, którego bohater zastaje zespół Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes w swoim domu: youtu.be/MwH81zUbVHI. W projekcie Mobil 1 każdy może być bliżej świata sportów motorowych, podobnie jak bohater filmu.


Zobacz także:
FORMUŁA 1


Osoby które spersonalizują specjalny film mają szansę dołączyć do zespołów Mobil 1 i Vodafone McLaren Mercedes podczas Grand Prix USA Formuły 1. Poza tym odwiedzą strefę serwisową oraz z bliska przyjrzą się pracy techników Mobil 1, którzy na torze prowadzą analizy oleju i paliwa. W ten sposób zespół kontroluje osiągi swoich maszyn.

Przepis na wielką przygodę

Po rejestracji na stronie www.mobil1.com/getpersonal oraz udostępnieniu swojego zdjęcia profilowego z Facebooka tworzymy spersonalizowane wideo, które zabiera nas do Centrum Technologicznego McLarena i stawia w roli kierowcy. Filmem możemy dzielić się ze znajomymi z sieci. Tworząc wideo, rywalizujemy o nagrodę główną – wyjazd na Grand Prix Formuły 1 w USA, oraz wartościowe przedmioty. Gratką, i to nie tylko dla fanów motosportu, będą oryginalne części pochodzące z samochodu wyścigowego.

Mobil 1_2_Get Personal 2

– Zawsze szukamy nowych pomysłów, aby pomóc fanom zbliżyć się do wielkich wydarzeń oraz lepiej poznać strategie i technologie, które pozwalają zespołom wygrywać. W Mobil 1 Get Personal korzystamy z wieloletniego partnerstwa technologicznego pomiędzy ExxonMobil i zespołem Vodafone McLaren Mercedes oraz dajemy fanom bezpośredni kontakt z jednym z najbardziej znanych zespołów wyścigowych na świecie – mówi Elżbieta Jaroszewska z ExxonMobil Poland.

Tegoroczny sezon wyścigowy to jednocześnie dziewiętnasty rok Partnerstwa Technologicznego producenta olejów Mobil 1 z Vodafone McLaren Mercedes. Specjaliści Mobil 1 są obecni na torze podczas każdego wyścigu, dostarczając Vodafone McLaren Mercedes środki smarne, paliwo wyścigowe oraz wsparcie techniczne.

Regulamin Mobil 1 Get Personal oraz dodatkowe informacje o Mobil 1 na torach wyścigowych znajdziesz pod adresem www.mobil1.com/getpersonal.

Mobil 1_3_Get Personal 4