MOBIL: NOWA GRA INTERNETOWA Z UDZIAŁEM MISTRZÓW

G 2_RAA

Czas na naukę jazdy samochodem wyścigowym. W roli instruktorów wielkie nazwiska – Jenson Button, Mistrz Świata Formuły 1 oraz Tony Stewart, gwiazda serii NASCAR.

Bezpłatna gra internetowa Mobil 1 Racing Academy Advanced, dostępna na stronie mobil1.pl, uczy jazdy na torze wyścigowym. Jenson Button i Tony Stewart w filmach instruktażowych radzą, jak dobrze wyjść ze startu, wybrać optymalny tor jazdy i skutecznie wyprzedzić przeciwników.


Zobacz także:
SPORT


Poradniki wideo przygotowane przez utytułowanych kierowców to nie jedyna nowość w Mobil 1 Racing Academy Advanced. Tegoroczna odsłona gry pozwala modyfikować samochody i w ten sposób zyskać cenne sekundy przewagi na torze. Graczy na każdym poziomie kariery wspierają mistrzowie kierownicy. Otrzymujemy od nich cenne wskazówki, zachęty do jeszcze lepszej jazdy i podsumowania wyścigów. Punkty są przyznawane według kolejności na mecie oraz poziomu gry. Internauci mogą także dzielić się tutorialami na portalach społecznościowych.

G 1- karting

Na graczy czekają trzy poziomy zaawansowania. Osoby, które wybiorą karierę Jensona Buttona, kierowcy zespołu Vodafone McLaren Mercedes, będą rywalizować na torach kartingowych, Formuły 3, a następnie w wyścigach F1. Natomiast gracze, którzy wybiorą Tony’ego Stewarta, rozpoczną starty od serii Midget Car, następnie awansują do IndyCar, aby ostatecznie ścigać się w serii NASCAR.

– Naszym celem było maksymalne zwiększenie doświadczenia graczy. Zrobiliśmy to przenosząc tor wyścigowy do realnego świata poprzez filmy instruktażowe przygotowane z Jensonem Buttonemi Tonym Stewartem. Tym samym spełniliśmy oczekiwania osób, które grały w poprzednie serie wyścigów Mobil 1. Wskazówki kierowców zwiększają doświadczenie i pozwalają uczyć się od najlepszych – mówi Nancy Daems, Digital Marketing Communications z ExxonMobil.

Mobil 1 Racing Academy Advanced jest piątą edycją gry. Jej poprzednia odsłona z 2012 roku, Mobil 1 Racing Academy, zyskała ogromną popularność – 5 milionów graczy.

G 3_RAA - Button uczy