MOSKWA 2012: LIMITOWANA EDYCJA MODELU JUKE

Dwie marki połączyły siły, aby stworzyć unikatową limitowaną edycję samochodu. Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej.

Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Nowość z emblematami Ministry of Sound będzie dostępna w całej Europie już od września, ale tylko w liczbie 3000 egzemplarzy.

Goście Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego Moskwa 2012 (29 sierpnia – 9 września) jako pierwsi zobaczą ekskluzywnego Juke w limitowanej serii. W czerwcu Nissan zadziwił kibiców przybyłych na 24-godzinny wyścig Le Mans prezentacją samochodów Juke Box. Były to dwa specjalnie przebudowane egzemplarze modelu nazwanego „najbardziej ekstremalnym mobilnym systemem nagłośnienia na świecie”.

Juke sygnowanego przez Ministry of Sound można będzie zamówić z dowolnym silnikiem i przekładnią z aktualnej oferty Juke, a także ze specjalnym wyposażeniem z zakresu stylizacji i technologii, które decyduje o unikatowości i innowacyjność tej wersji pojazdu.

Samochód z limitowanej edycji będzie oferowany w dwóch kolorach odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Całości stylizacji nadwozia dopełnia unikatowy emblemat Ministry of Sound.

W środku model zwraca uwagę białą środkową konsolą, białym wykończeniem drzwi i białymi szwami na skórzanych fotelach, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. W kabinie znalazło się miejsce na uchwyt na iPoda, w z którego kierowca i pasażerowie mogą słuchać ulubionych utworów w podróży.

Wszyscy nabywcy Juke w edycji Ministry of Sound otrzymają również ekskluzywny pakiet muzyczny, który zwiększy radość z posiadania samochodu. W skład pakietu wchodzi biały Apple iPod touch 8 GB* z plikami video i zdjęciami Nissana i Ministry of Sound oraz logo Nissana Juke i Ministry of Sound wygrawerowanymi na tylnej ściance. Innowacyjne etui na iPoda zostało pokryte lakierem Scratch Shield Nissana, na którym drobne zarysowania samoczynnie zanikają.

Kolejnym elementem pakietu muzycznego są słuchawki Ministry of Sound. Słuchawki oznaczone ekskluzywnym logo Juke mają przetworniki elektroakustyczne o średnicy 50 mm i aluminiowe nauszniki zapewniające wysoką jakość dźwięku.

Wraz z pakietem nabywca otrzymuje kod aktywacyjny przyznający dostęp VIP do sklepu muzycznego Ministry of Sound.

W budowę Juke Box zaangażowała się firma Martin Audio, która skonstruowała także słynny Box w siedzibie Ministry of Sound w Londynie. Juke Box może wygenerować więcej decybeli niż startujący jumbo jet i jest w pełni funkcjonalnym systemem megafonowym z kabiną DJ-a i oświetleniem.

Juke Box to także główna atrakcja serii prestiżowych audycji Nissan Juke Box Session emitowanych od czerwca. Terminy i miejsca kolejnych imprez będą ogłaszane na stronie www.facebook.com/ministryofsound.