MOTO-KOM: ZAPROSZENIE NA OTWARCIE SALONU

Firma MOTO-KOM powstała w 1995 roku, jako pierwsza firma na rynku płockim, zajmująca się motocyklami japońskimi. Podstawową działalnością w tym czasie, był import motocykli z Kanady oraz komis.

W najbliższą sobotę, 11 lutego w Cekanowie koło Słupna (ul. Św. Huberta 8A) odbędzie się uroczyste otwarcie nowego salonu motocyklowego YAMAHA. Zaproszenie na nie otrzymują wszyscy fani jazdy na “dwóch kółkach”, w tym także Czytelnicy NewsAuto.pl, nie tylko zamieszkali w Płocku i okolicach!

MOTO- KOM YAMAHA

Początki bywały bardzo trudne. Małe biuro i część magazynowa znajdywały się w garaży rodziców. Jednak na sprzedaż pierwszego motocykla (a co za tym idzie pierwszego klienta) nie trzeba było długo czekać… Działalność rozszerzona została wkrótce o sprzedaż części i akcesoriów. Po trzech latach okazało się, że lokal jest zbyt mały, rynek cały czas ma tendencję wzrostową i ciągle przybywało nowych klientów.

 

 

Siedziba firmy została przeniesiona, a działalność rozszerzona o sprzedaż nowych motocykli. Przeprowadzka nie była daleka – pobliskie budynki spełniały wszystkie wymagania. Rozmowy z importerami motocykli zaowocowały przedstawicielstwem firmy MITSUI MOTOR POLSKA.

W pierwszym roku sprzedaży motocykli YAMAHA, firma MOTO-KOM została najlepszym nowym dealerem w Polsce. …

Sukces ten firma w Płocku zawdzięcza przede wszystkim swojej rzetelności i uczciwej obsłudze klientów, którzy będąc w pełni zadowoleni zostali stałymi bywalcami salonu. W roku 2002 stawiając w dalszym ciągu na rozwój firmy, odkupiona została nieruchomość, na której prowadzona jest dziś działalność. Budynki zostały poddane gruntownej przebudowie. Na chwilę obecną są to dwa niezależne obiekty. W jednym znajduje się salon sprzedaży oraz biuro, w drugim znajdującym się z tyłu jest umieszczony serwis i magazyn.

Całość znajduje się przy głównej ulicy Płocka, która jest wylotową na Warszawę. MOTO-KOM związana jest z firmą Yamaha Motor Middle Europe – Oddział w Polsce, która jest importerem motocykli Yamaha, ale także przedstawicielem belgijskiej firmy TECHNICAL TOUCH, importującej na Europę zawieszenia KAYABA oraz wyczynowe sprzęgła HINSON.

 

 

W zakres usług wchodzi też przygotowanie motocykli do sportu wyczynowego. Nic dziwnego, Krzysztof Dymowski ma za sobą sportową – motocyklową karierę…

Zaproszenie na sobotnie otwarcie salonu zamieszczamy w galerii..

DANE TELEADRESOWE

YAMAHA- Autoryzowany Dealer Premium
MOTO-KOM
ul. Wyszogrodzka 84B
09-402 Płock

SALON SPRZEDAŻY I SERWIS
Cekanowo ul Św. Huberta 8A
09-472 Słupno k/ Płocka

Tel. 24 262 63 63
Tel. 24 262 63 60

Więcej informacji: www.motokom.pl