MOTOR SHOW 2012: POLSKA PREMIERA AUDI A3

Podczas targów motoryzacyjnych Motor Show polską premierę świętować będzie nowe Audi A3. Odwiedzający salon w Poznaniu w ten weekend będą mogli zobaczyć na stoisku Audi także m.in.: A1 lifestyle kit union square, A1 Sportback, A4 allroad quattro, A6 z napędem hybrydowym, A7 Sportback oraz Audi Q3.

Audi A3 to model, który w roku 1996 zapoczątkował segment Premium samochodów kompaktowych. Obecnie prezentowana jest jego trzecia generacja, która jest wyrazem technologicznej kompetencji producenta z Ingolstadt.

Nowe Audi A3 to lekkie nadwozie, mocne, dynamiczne i wydajne silniki, wysokiej jakości materiały i wykonanie oraz szeroka oferta systemów infotainment.

Polska premiera odbywa się zaledwie miesiąc po światowej premierze, która miała miejsce na Salonie Samochodowym Genewa 21012, w marcu.

Podczas Poznań Motor Show premierę będzie miał również film „Codname:3”. Opowiada on historię młodego człowieka, który pewnego dnia ma okazję poznać w niecodzienny sposób najnowszy model Audi. Dynamiczne zdjęcia oraz zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że ten krótki film w ciekawy sposób pozwala zapoznać się widzowi z samochodem, który trafi do sprzedaży dopiero za kilka miesięcy.