MOTO SHOW KRAKÓW 2015: TUNING DLA WYBRANYCH

Mot_kra1

Idealne dopasowanie do bryły i charakteru auta, dbałość o każdy detal i to coś, co wydobędzie z samochodu piękno i wyjątkowość, które sprowadzają się do jednego mianownika – unikalności danego modelu.

To cechy niezwykłych modyfikacji. Te z najwyższej półki, z gatunku „tylko dla wybranych” proponują specjaliści z Suhorovsky Design. Swoje perełki zaprezentują na Moto Show w Krakowie 2015 już 23 i 24 maja 2015.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

MOTO SHOW KRAKÓW 2015


 

Wyjątkowym momentem zeszłorocznej edycji Moto Show była z pewnością światowa premiera unikatowego modelu Lamborghini Galardo. Modyfikacja oryginalnej bryły samochodu kosztowała milion złotych i trwała 1,5 roku. Pojazd wzbudził podziw zwiedzających i był znakomitym wstępem do tego, co w hali EXPO działo się przez kolejne dwa dni.

Mot_kra2

Nie inaczej będzie w tym roku. Suhorovsky Design zaprezentuje trzy samochody: żółtego Mercedesa Benza SL R230 z pakietem stylizacyjnym SR66.1, VW Touarega MK1 z pakietem stylizacyjnym SR66 oraz Lamborghini Gallardo z pakietem stylizacyjnym SR66.2.

Jedyny taki Mercedes

Podczas zbliżającej się edycji Moto Show w Krakowie polski tuner samochodów luksusowych zaprezentuje swój flagowy produkt, jakim jest pakiet stylizacyjny do Mercedesa SL R230. Ciekawostką będzie fakt, że zostanie on pokazany szerszej publiczności nie na jednym, lecz kilku pojazdach.

mot_kra3

Nadwozie pojazdu zostało gruntownie przebudowane. Zmianie uległy takie elementy karoserii jak: błotniki, maska, zderzaki, progi. Poszerzone zostały tylne nadkola. Całości dopełniają canardsy zamieszczone na przednim zderzaku, a smukła lotka umieszczona na klapie bagażnika podkreśla agresywny charakter stylizacji. Daleko idące zmiany w wyglądzie tego auta powodują, iż niektórym kojarzy on się z super- samochodem, jakim jest Mercedes SLS.

Sprawcą tego zamieszania jest nowy, wysunięty grill. Autorski projekt Suhorovsky Design spotkał się z uznaniem wielu osób podczas prezentacji m.in. na międzynarodowych targach Essen Motor Show, czy też AMTS mających miejsce w Budapeszcie.

mot_kra4

Jeden z SLi został wyposażony w kute felgi naszego rodzimego producenta, jakim jest firma Polish. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny egzemplarz owego felunku na świecie, co niewątpliwie dodaje Mercedesowi firmy Suhorovsky Design jeszcze większą dawkę unikalności.

Moto Show w Krakowie odbędzie się w dniach 23-24 maja 2015 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

mot_kra5