MOTOR SHOW POZNAŃ: ZAPROSZENIE OD CARAVANINGU

336-thic

Firma 2N-Everpol wraz z filią ”Centrum Entuzjastów Caravaningu” zapraszają na prezentację sprzętu car audio oraz swoich flagowych produktów caravaningowych podczas największych motoryzacyjnych targów w Polsce „Motor Show” – Poznań 2014.

Targi odbędą się w dniach , 27-30 marca. W tym roku pokazane zostaną nowe kampery kempingowe marki Weinsberg z grupy Knaus Tabbert, które są wręcz stworzone na polską kieszeń i cieszą się coraz większą popularnością oraz luksusową przyczepę niemieckiej marki HOBBY, która przyciągnie uwagę bardziej wymagających klientów.


Zobacz także:
TURYSTYKA


Ponadto przedstawione zostaną nowe wyroby eleganckich naczyń z melaminy niemieckiej firmy Gimex.

Dla miłośników mocnych doznań muzycznych, przygotowano najciekawsze nowości sprzętowe marek: Blaupunkt i Clarion. Ciekawym akcentem, wpisującym się w tematykę targów i portfolio 2N-Everpol będzie auto prezentujące naszą nową pasję – tuning stylistyczny.

– Targi branżowe to soczewka, przez pryzmat której wyraźnie widać, w których sektorach drzemie największy potencjał wystawców. Obserwując ubiegłoroczny Salon Caravaningowy, tworzony przez ponad 40 firm prezentujących ponad 100 modeli camperów, przyczep campingowych, a także akcesoriów i części zamiennych, stwierdzić można, że wydarzenie jest obietnicą sukcesu sprzedażowego, owocnych rozmów biznesowych, ale również sposobem promocji nie tylko wśród polskich miłośników caravaningu, ale zainteresowanych z Centralnej i Wschodniej Europy – mówi Monika Brzóska, Menadżer Salonu Caravaningowego.

Fot.: centrumcaravaningu.pl