MT POLSKA: 6. WYSTAWA MOTOCYKLI I SKUTERÓW

Yamaha-MT-07

Motocykle, skutery, quady, a także szeroka oferta części i akcesoriów motocyklowych zostaną zaprezentowane w warszawskim Centrum MT Polska podczas VI edycji Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Producenci i dealerzy motoryzacyjni przez trzy dni będą prezentować fanom jednośladów wiele nowości przygotowanych na tegoroczny sezon. Wydarzenie organizowane przez firmę Motoroni odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca przy ul. Marsa 56c.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
AUTO EXPO PARTS & SERVICE


Jest to jedna z czterech imprez motoryzacyjnych zaplanowanych w tym roku w Centrum MT Polska. Już w maju odbędą się Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia, z kolei we wrześniu swoją premierę będą miały międzynarodowe targi Auto Expo Parts & Service (którego patronem medialnym jest NewsAuto.pl) – poświęcone branży motoryzacyjnej, a w listopadzie miłośnicy bezdroży spotkają się na Targach Pojazdów 4×4 OffRoad Show Poland.

– Co roku wielu sympatyków jednośladów jeszcze przed inauguracją sezonu motocyklowego odwiedza Centrum MT Polska, by zapoznać się z nowościami prezentowanymi podczas Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. Nasz obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce umożliwiające atrakcyjną ekspozycję zarówno motocykli, aut, jak też części i akcesoriów. W kalendarzu centrum na 2014 rok mamy już zaplanowane cztery imprezy o tematyce motoryzacji, na które serdecznie zapraszamy – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Wśród wystawców znajdzie się wiele znakomitych marek, w tym chociażby BMW, Yamaha, Ducati, Triumph, Intermotors czy Intercars. Pierwszy raz na targach w Polsce zostanie zaprezentowany Harley-Davidson 2014 Trike Tri Glide Ultra. Na fanów tych motocykli czekać również będą inne modele jak na przykład wyprodukowany w stylu retro Harley- Davidson Sportster 883 Roadster XL883R czy też cruiser z rodziny Dark Custom – Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.

Zwolennicy włoskiej marki Ducati będą mogli zobaczyć m.in. nowy Ducati Monster 1200, a także Ducati Panigale 1199 Superleggera wyprodukowany w limitowanej wersji 500 sztuk na cały świat. Z kolei BMW zaprezentuje m.in. połączenie dynamicznych osiągów i luksusu – BMW K 1600 GTL Exclusive i nowy motocykl turystyczny BMW R 1200 RT. Yamaha pokaże natomiast nowy motocykl na sezon 2014 – MT-07 oraz nowe sportowe dziedzictwo tej marki XV950/R. Poza tym na stoiskach znajdzie się wiele propozycji akcesoriów motoryzacyjnych jak kaski, kurtki czy też rękawiczki.

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w którym odbędzie się VI Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów dostosowane jest do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, zarówno imprez wystawienniczych, jak i eventów o różnej skali i profilu. Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia parking na 1500 miejsc i stały postój taksówek. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych.