NAVIEXPERT: PORÓWNAJ CENY PALIW I TANKUJ

Rozszerzona wersja nawigacji NaviExpert, z funkcją mobilnego CB i porównywarką cen paliw, jest już dostępna także dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 7.

NaviExpert to nawigacja mobilna. Najnowsza wersja aplikacji na telefony z Windows Phone zyskała nowe funkcjonalności.

Porównywarka paliw NaviExpert dostarcza informacji o aktualnych cenach paliw według wybranej kategorii oraz wskazuje te stacje, na których można zatankować najtaniej. Aby sprawdzić cenę benzyny, ON lub LPG, wystarczy w aplikacji wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. System sprawdza aktualne dane i wyświetla listę najbliższych stacji benzynowych, na których preferowany przez nas rodzaj paliwa jest dostępny wraz z jego ceną. Miejsca, w których ceny są najniższe, w aplikacji są oznaczone symbolem grosza.

Funkcja CB, o którą wzbogaciła się aplikacja na Windows Phone, umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

– Zależy nam na bezpieczeństwie naszych użytkowników, dlatego rozwijamy te rozwiązania, które przyczyniają się do jego poprawy, takie jak np. mobilne CB. Świadomość sytuacji drogowej przekłada się bowiem bezpośrednio na komfort jazdy, co czyni ją bezpieczniejszą i mniej nerwową. Za pomocą mobilnego CB kierowcy mogą sobie wzajemnie pomagać, co dodatkowo pozwala im chronić się przed mandatami – tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Aplikacja NaviExpert na Windows Phone i oferowane w ramach niej usługi takie jak m.in.: mobilne CB, porównywarka cen paliw, przeglądanie codziennie aktualizowanych map z wizualizacją danych
o natężeniu ruchu drogowego, śledzenie pozycji na mapie oraz wyszukiwanie punktów i adresów są bezpłatne. Aby skorzystać z usługi nawigacji należy wykupić odpowiedni abonament. Wcześniej można jednak przez miesiąc testować jej działanie za darmo.

Więcej informacji na: www.windowsphone.com/pl-pl.

Nowe funkcje nawigacji NaviExpert m.in. mobilne CB oraz porównywarka cen paliw są dostępne także na platformach Android, Symbian i Bada.