NAVIEXPERT: ZAPROSZENIE DO PROGRAMU Z NAGRODAMI

NaviExpert – marka wiodącej nawigacji mobilnej – wprowadza program „W drodze do doskonałości”, w którym chce nagradzać najaktywniejszych członków swojej społeczności. Wartość nagród w programie to blisko 20 tysięcy złotych.

Uczestnicy programu i jednocześnie użytkownicy NaviExpert mogą już zbierać punkty za przesyłane zgłoszenia dotyczące m.in. aktualnych remontów, najbliższych inwestycji drogowych oraz zmian na mapach.

– Niezależne testy dziennikarskie potwierdzają, że jesteśmy najlepszą nawigacją na rynku. Jest tak dzięki naszym użytkownikom, którzy od początku działania naszej usługi dzielą się z nami informacjami o utrudnieniach w ruchu. Nie osiadamy w każdym razie na laurach. Chcemy być lepsi, bo bycie liderem rynkowym zobowiązuje. Poprzez wprowadzenie programu „W drodze do doskonałości” chcemy doskonalić jakość naszych map. W podzięce i na zachętę proponujemy naszym użytkownikom udział w programie, w którym najaktywniejsi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – wyjaśnia Paweł Kozłowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

W ramach programu, NaviExpert zachęca swoich użytkowników do zgłaszania poprawek poprzez CB, formularz na serwisie korkosfera.pl lub formularz zgłaszania zmian na mapie dostępny na stronie dostawcy nawigacji. Punktowane w programie będą tylko pierwsze kompletne zgłoszenia, poprawki lub remonty dotyczące tego samego miejsca na mapie. Każde zgłoszenie będzie weryfikowane przez NaviExpert. Program będzie trwał dwa miesiące, tj. do 12 listopada br.

Wśród nagród do zdobycia w programie są telefony HTC z serii One ufundowane przez producenta HTC Polska, słuchawki bezprzewodowe Supreme i Clipper, których sponsorem jest Jabra, ładowarki i uchwyty do telefonów z serii od TelForceOne, kubki termiczne oraz miesięczne licencje NaviExpert NaviPlan Polska.
NaviExpert dzięki zaangażowaniu społeczności, w ciągu ostatnich trzech miesięcy wprowadził blisko 3000 usprawnień i zmian na mapach.

Szczegóły programu na www.naviexpert.pl/mapy.


Od Redakcji: Nie kwestionujemy w najmniejszym stopniu zalet nawigacji NaviExpert. Oświadczamy jedynie, że nasza redakcja nie uczestniczyła w niezależnych testach dziennikarskich, stąd nie możemy wyrazić opinii, czy jest to najlepsza nawigacja na rynku.

Fot.: autostrada-a4.com.pl