NISSAN: GT ACADEMY LIVE W WARSZAWIE

Trzecia edycja kwalifikacji LIVE! Nissan Gran Turismo Academy za nami. W Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem walczyli o miano najlepszego wyścigowego kierowcy.

Prawie setka przejazdów w ramach konkursu, setki ludzi jeżdżących na konsolach treningowych, tysiące ludzi z całego świata kibicującym Euro 2012 oraz naszej kolejnej eliminacji do GT Academy.

Finaliści mają szansę wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz powalczyć o główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju!


Zobacz także:
NISSAN: GT ACADEMY LIVE W POZNANIU
NISSAN: GT ACADEMY LIVE WE WROCŁAWIU
NISSAN I PLAYSTATION: TRWAJĄ ELIMINACJE ONLINE
NISSAN I PLAYSTATION: 4. EDYCJA GT ACADEMY


Podczas imprezy w stolicy można było spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach PlayStation3 w specjalnie wyznaczonej strefie Nissan Gran Turismo Academy. Dodatkowo, pięć konsoli, rzucający się w oczy Nissan 370 Z w edycji GT oraz gwiazdy. Najpierw klase pokazał Przemysław Saleta, który znany jest z pasji do motocykli i samochodów, potem Wojtek ŁOZO Łozowski, który spędził prawie godzinę za kierownicą starając się ustanowić swój najlepszy czas…

Tradycją Akademi GT stają się odwiedziny kierowców spoza miasta organizatora imprezy. Tym razem Marcin Bochenek, któremu nie udało się zakwalifikować w Poznaniu, zwyciężył uzyskując upragniony awans.

Symulator jest dostępny dla wszystkich grup wiekowych, jednak do finału mogą przejść tylko pełnoletni posiadacze prawa jazdy.

Ostatnia szansa w eliminacjach GT Academy Live – w Katowicach w Centrum Handlowym Silesia podczas najbliższego weekendu!

Do finału zakwalifikowali się:
1. Marcin Bochenek – 2.06,842;
2. Daniel Reszkowski – 2.08,059;
3. Stanisław Marcisz – 2.06,731;
4. Mateusz Więch – 2.07,520.