NISSAN: KONKURS – POCZUĆ DUCHA MICRA ATTITUDE

N 4_107481_22_30

Trudno o akcję, która lepiej oddawałaby hasło przewodnie Nissana – „Innovation that excites”. Skierowany do kobiet konkurs jest krokiem marki w stronę innowacyjności.

Uczestniczki konkursu mają za zadanie przypinać do swojej wirtualnej tablicy korkowej dowolne grafiki i zdjęcia, które najlepiej oddają ich osobowość w nawiązaniu do tzw. „Micra Attitude”. Kampania ma na celu zaprezentowanie nowego modelu Nissana Micra, który jest trzecim najlepiej sprzedającym się samochodem marki w Europie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Kampania Nissana w serwisie Pinterest oraz innych mediach społecznościowych prowadzona jest na skalę ogólnoeuropejską, a jej idea jest wszędzie taka sama – pokazanie swojej osobowości w odniesieniu do „Micra Attitude”.

Nowy Nissan Micra charakteryzuje się dynamicznym i nowoczesnym wyglądem. Zdecydowanie różni się od swoich poprzedników. Co więcej, udostępniono w nim liczne opcje personalizacji, co sprawia że z pewnością sięgnie po niego wiele nowoczesnych kobiet z charakterem, kobiet, które lubią się wyróżniać.

N 5_Micra Attitude2

Nowa Micra wyposażona jest w wiele udoskonaleń technologicznych, takich jak nowy ekran dotykowy, usługę Google Send-To-Car oraz wejście USB. Ma więc wszystko, czego potrzebuje grupa docelowa tego modelu – ludzie lubiący nowoczesne rozwiązania, nowinki techniczne, stale będący online, korzystający z mediów społecznościowych, wychodzący poza konwencję, szukający nowych doświadczeń, gotowi na wszystko.

Aby wziąć udział w konkursie, użytkowniczki muszą stworzyć tablicę „Micra Attitude” na swoim profilu i opublikować na niej w sumie 10 zdjęć, każde opatrzone tagiem #MicraAttitude oraz #Polska. Dwa ze zdjęć mają być przepięte z oficjalnego profilu Nissan Europe. Celem jest stworzenie wirtualnej tablicy zapełnionej obrazami, które zainspirują każdego, ktokolwiek je zobaczy. Trzy uczestniczki, które stworzą najlepsze tablice „Micra Attitude” otrzymają wyjątkowo kobiecy zestaw nagród – aparat fotograficzny Sony Cyber-shot DSC-W710 oraz odtwarzacz Sony NWZ-E 474 Mp3 oraz dodatkowo drobne firmowe gadżety Nissana.

Konkurs trwa do 21 lipca do godz. 23.59. Laureatki zostaną wyłonione przez jury konkursu, złożone z pracowników firmy Nissan.