NISSAN: NAJLEPSZY POLSKI DEALER W DUBAJU

Przedstawiciele firmy Polmotor ze Szczecina jako ponowni zdobywcy nagrody Nissan Sales&Service Way (NSSW) na cały region CEE dołączyli w styczniu do grupy nielicznych europejskich dealerów i spędzili parę dni w słonecznym i futurystycznym Dubaju.

Nagroda NSSW jest przyznawana od roku 2003 na podstawie najlepszych wyników satysfakcji klientów i jej celem jest uznanie tych dealerów marki Nissan, których działania spełniają wszystkie standardy i wytyczne Sales & Service Way, jednocześnie osiągając wysokie wyniki finansowe. Tylko niewielu dealerów z całego świata może cieszyć się otrzymaniem tej bardzo ważnej dla marki, nagrody.

W roku 2011 wyniki NSSW zostały ogłoszone podczas Konwencji Dealerów CEE w Budapeszcie, a nagroda została wręczona Prezesowi Firmy Polmotor – Janowi Przepłacie przez Dyrektora Generalnego Nissan Sales CEE – Philippe Saillarda.

Kryteria kwalifikujące dealerów do nagrody NSSW zawierają elementy stricte sprzedażowe, ale też uczestnictwo w szkoleniach, zgodność z wizualizacją i standardami marki Nissan, a przede wszystkim brane są pod uwagę opinie klientów na podstawie ankiet i badań satysfakcji. Zwycięzcy nagrody NSSW, zdaniem jury, osiągają najwyższe wyniki sprzedaży i zapewniają swoim Klientom światową jakość usług sprzedażowych i posprzedażnych.

Największą atrakcją pobytu w Dubaju było popołudnie spędzone jako uczestnicy zespołu GT Academy, a następnie 24-godzinny rajd w Dubaju na Autodromie.