NISSAN: OTWARCIE NOWEGO SALONU W ŁODZI

N 1_112757_22_30

Do sieci autoryzowanych dystrybutorów marki Nissan w Polsce dołączył nowy obiekt dealerski Auto Łódź. Koncesja usytuowana jest przy ulicy Brzezińskiej 28.

Na terenie obiektu mieści się salon o powierzchni 600 m2, w którym prezentowane są najnowsze modele z gamy Nissana, biuro obsługi klienta oraz serwis o powierzchni blisko 900 m2 z 9 stanowiskami wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży do firm, Auto Łódź jest jednym z pierwszych dealerów, którzy przystąpili do programu obsługi klientów flotowych Nissan Business Centers.

Firma Auto Łódź jest autoryzowanym dealerem marki Nissan od 2012 roku, ale zatrudnia pracowników z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, co pozwoliło w krótkim czasie z sukcesem rozwinąć działalność w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej.

N 2_112758_22_30

– W Nissanie przywiązujemy ogromną wagę zarówno do jakości naszych dealerów, jak i naszych produktów. Jesteśmy dumni, że w nowym salonie Auto Łódź, który spełnia wyśrubowane standardy marki, będziemy mogli zaoferować naszym klientom obsługę najwyższej jakości – pokreślił podczas ceremonii otwarcia Christophe De Beaumont, Dyrektor Sprzedaży Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Podczas wieczoru inauguracyjnego po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany został nowy Nissan – nowa generacja pioniera segmentu crossoverów, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów.

Dane kontaktowe:
ul. Brzezińska 28
91-612 Łódź
tel. +48 42 233 00 00
fax +48 42 233 00 01
info@nissan-lodz.com
http://www.nissan-lodz.com.pl