OPEL: ASTRA NA CAŁE ŻYCIE – NOWY MODEL WRĘCZONY

Opel-288955

W Warszawie obyła się uroczystość przekazania samochodu zwycięzcy konkursu promocyjnego Opla „Perpetuum Mobile” z 1998 roku. Otrzymał on nowy model Astra 1.4.

Zwycięzca konkursu jest autorem najlepszego hasła reklamowego łączącego markę Opel z Polską. Zwycięzca decyzją Komisji Konkursowej otrzymał w styczniu 1999 roku nagrodę w postaci nowego samochodu Opel Astra Classic 1.4.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zgodnie z warunkami konkursu, Opel dokonuje wymiany samochodu co trzy lata, każdorazowo na Opla Astrę przez okres życia zwycięzcy konkursu.

Przez 15 lat zmieniła się Polska, wstąpiliśmy do Unii Europejskiej, wprowadzone zostały do produkcji trzy nowe generacje Opla Astry, a zwycięzca konkursu z 1998 roku wciąż jeździ Oplem Astrą. Tym razem autor zwycięskiego hasła odebrał kolejny, szósty egzemplarz Opla Astry, najnowszej, czwartej generacji, wyposażony w silnik 1.4 o mocy 100 KM i – między innymi – pakiet bezpieczeństwa obejmujący boczne, kurtynowe poduszki powietrzne.

Dyrektor General Motors Poland przekazując zwycięzcy konkursu z 1998 roku kluczyki do nowego Opla Astry powiedział, że “Opel honoruje swoje zobowiązania z wielką dumą i zadowoleniem, że przez tak wiele lat zwycięzca konkursu nie zrezygnował z marki Opel i udowadnia, że Opel Astra jest samochodem na całe życie. Cieszymy się, że możemy zaoferować bezpieczny i komfortowy samochód, tym bardziej, że został on wyprodukowany w polskiej fabryce Opla w Gliwicach. Opel Astra jest jednym z najpopularniejszych samochodów w klasie kompaktowej wśród klientów indywidualnych w Polsce, dzięki swojej jakości, komfortowi i bezpieczeństwu. Dziękujemy za zaufanie naszych klientów”.