OPEL: CORSA, ASTRA, MERIVA – EDYCJA SPECJALNA

W tym roku Opel obchodzi szczególnie wyjątkowe urodziny. 150 lat temu, w roku 1862, Adam Opel założył firmę w mieście Rüsselsheim, w Kraju Związkowym Hesji, która w przyszłości miała stać się jednym z największych producentów samochodów w Europie.

Specjalnie na tę okazję na rynek zostało wprowadzonych kilka urodzinowych edycji modeli Opla, wzbogaconych o wysokiej jakości elementy wyposażenia. Opel przygotował kolekcję urodzinowych modeli, składającą się z Corsy, Merivy i Astry, pod nazwą „Opel Edition 150”. Specjalne edycje samochodów cechują się, atrakcyjną stylistyką i dodatkowym wyposażeniem podnoszącym komfort za przystępna cenę. Klienci, którzy chcą, aby ich samochody były jeszcze bardziej wyjątkowe, mogą skorzystać z jubileuszowego pakietu wyposażenia „Opel Edition 150”.

Przyjazna atmosfera

Dla klientów w Polsce, jubileuszowe edycje Corsy i Merivy są wyposażone w 16-calowe aluminiowe felgi, wyjątkową tapicerkę i specjalne nakładki na progi. Corsa została dodatkowo wyposażona w poduszki boczne. Meriva natomiast z okazji jubileuszu otrzymała przedni podłokietnik instalowany w szyny Flex Rail oraz przyciemniane szyby tylne-boczne oraz tylną.

Astra „Opel Edition 150” została wyposażona na urodziny marki w 17-calowe strukturalne felgi oraz tak jak w przypadku Corsy i Merivy w wyjątkową tapicerkę i specjalne nakładki na progi.

Astra ponadto jest wyposażona w następujące elementy:
– czujnik parkowania przód i tył;
– komputer pokładowy;
– skórzaną kierownicę wielofunkcyjną;
– radio CD 400 z 7 głośnikami;
– pakiet foteli komfort 1.

Wszystkie jubileuszowe modele Opla wyróżniają się dzięki specjalnemu oznakowaniu symbolem „Opel Edition 150”, oraz aluminiowym nadprożom z wytłoczonym napisem „OPEL”.

Klienci, którzy odwiedzą salony Opla, dostrzegą modele „Opel Edition 150” w specjalnie wyodrębnionych i oznakowanych sektorach. Dodatkowo modele na 150 lecie Opla są w kolorach czerwonym i czarnym.

Oferta ważna jest do końca roku modelowego, co w praktyce oznacza, że do końca 2012 roku, będzie można kupić Corsę, Merivę i Astrę z wyposażeniem specjalnej edycji. Dzięki wyjątkowym pakietom wyposażenia, modele „Opel Edition 150” charakteryzują się znakomitym stosunkiem wartości do ceny, która w przypadku Corsy zaczyna się od 44 250 złotych.

Dodatkowo od dziś w ofercie Opla pojawiła się Astra Classic, która z atrakcyjnym pakietem „Edition 150” jest w cenie 51 850 złotych.