OPEL: INSIGNIA CZYLI 75 NOWYCH RADIOWOZÓW

Opel Insignia

Opel Insignia, zgodnie ze sloganem reklamowym marki, to najlepszy samochód, jaki został stworzony do tej pory spod znaku Opla. Od premiery pod koniec 2008 roku do kwietnia 2013, w Polsce zostało sprzedanych ponad 18 400 sztuk tego modelu.

40 nagród, w tym COTY 2009 to najlepsza rekomendacja dla Insigni. Dzięki trzem rodzajom nadwozia – od eleganckiej limuzyny po bardzo pakowane kombi, którego pojemność bagażnika dochodzi do 1 530 litrów ładowności – jest w stanie sprostać każdym wymaganiom.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak Opel Eye, czy reflektory z systemem AFL+ poprawiają bezpieczeństwo pasażerów i innych uczestników ruchu. Ogromną zaletą jest szeroka gama silników: od bardzo oszczędnej 1.4 Turbo 140 KM z systemem Start/Stop po wersję najmocniejszą OPC 2.8 V6 Turbo 325 KM.

Z tej gamy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i flotowi. Firmy prywatne i instytucje rządowe stanowią dużą część odbiorców na polskim rynku,

Tym bardziej nie dziwi fakt, że model ten został wybrany w drodze przetargu przez Komendę Główna Policji na samochody – videorejestratory. Zgodnie z podpisaną umową zamówionych zostało łącznie 75 sztuk Insigni w nadwoziu Sedan z silnikiem benzynowym – 2.0 Turbo 220 KM.

Auta będą partiami dostarczane przez dealera Opla Energozam na terenie całej Polski w okresie wrzesień- listopad 2013. Insignie zostaną wyposażone w videorejestratory oraz specjalistyczną zabudowę policyjną przez wyspecjalizowane firmy zewnętrzne i pozostaną pojazdami nieoznakowanymi.