OPEL: PIŁKARZE AKTORAMI W REKLAMIE MODELU ASTRA

O_1360679082017

Wraz z rozpoczęciem sezonu 2012/2013 Opel powrócił do sponsorowania niemieckiej Bundesligi. Poprzez współpracę z klubami partnerskimi: Borussią Dortmund, Bayerem 04 Leverkusen, 1. FSV Mainz 05, SC Freiburg i Fortuną Düsseldorf Opel, jako „Oficjalny Partner Premium” pięciu drużyn piłkarskich stawia fanów piłki nożnej w centrum swojego zainteresowania.

Partnerstwo z klubami Bundesligi to dla Opla wielki powrót do sponsorowania sportu. Do 2002 r. producent samochodów był uważany za największego i odnoszącego najbardziej doniosłe sukcesy sponsora sportu, w tym piłki nożnej, w całej Europie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W latach 90-tych Opel wspierał między innymi międzynarodowe federacje piłki nożnej FIFA i UEFA, jak również był partnerem renomowanych klubów, takich jak Bayern Monachium, AC Milan czy Paris Saint-Germain.

Sukcesy klub Borussia Dortmund odnosi w dużej mierze, dzięki trzem polskim gwiazdom: Robertowi Lewandowskiemu, Jakubowi Błaszczykowskiemu i Łukaszowi Piszczkowi. Korzystając z tego polskiego akcentu w niemieckiej drużynie, Opel w Polsce postanowił poszerzyć współpracę z naszym trio przy okazji najbliższej kampanii reklamowej.

Już w najbliższą środę, w dniu meczu Borussi Dortmund z Szachtarem Donieck, po raz pierwszy zostanie wyemitowana specjalna edycja reklamy rozpoczynająca kampanię marketingową Opla z udziałem trójki piłkarzy, dedykowana Astrze w wersji Active. Można ją obejrzeć w serwisie YouTube oraz na Fan Page’u Opel Polska i Facebooku zajawki (m.in. kulisy powstawania filmu reklamowego).

– Niezmiernie cieszymy się z nowego partnerstwa z klubem piłkarskim a tym bardziej cieszymy się z możliwości zaangażowania naszych najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy do współpracy reklamowej przy okazji cieszącego się dużym powodzeniem modelu Astra, który tak samo jak nasi bohaterowi reprezentuje niemiecką, jakość prosto z Polski, z fabryki w Gliwicach – powiedział Wojciech Mieczkowski, szef Opla w Polsce.

Współpraca nie ogranicza się jednak tylko do nagrania lokalnej wersji reklamy. Opel udostępni wybrane pojazdy, z których piłkarze będą mogli korzystać zarówno podczas oficjalnych okazji, jak i na co dzień. Oficjalne przekazanie modeli Opla nastąpi wkrótce.

Zobacz video: youtube.com.