OPEL W POLSCE BĘDZIE MIAŁ NOWEGO DYREKTORA

Z dniem 13 lipca stanowisko dyrektora Opla w Polsce obejmie Jacek Górski. Na nowym stanowisku będzie on odpowiedzialny za całość działań marki na polskim rynku.

Nowy szef będzie podlegał bezpośrednio Roberto Matteucciemu, dyrektorowi generalnemu marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Free2Move w Polsce.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Jacek Górski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Swoją karierę rozpoczynał w dziale obsługi posprzedażnej jednego z wiodących producentów samochodów. Następnie pełnił różne funkcje menadżerskie w koncernach motoryzacyjnych związane ze sprzedażą, marketingiem i obsługą posprzedażną zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Posiada on szeroką znajomość marki Opel, nabytą podczas wieloletniej pracy na różnych stanowiskach firmy General Motors. Od 2015 roku do chwili obecnej pełnił funkcję regionalnego dyrektora ds. obsługi posprzedażnej na Europę w firmie Jaguar Land Rover Europe w Niemczech.

– Opel ma nowoczesną i zaawansowaną technicznie gamę produktową oraz cieszy się dobrym wizerunkiem wśród polskich klientów. Szerokie doświadczenie Jacka przyczyni się do pełnego wykorzystania potencjału marki oraz jej sieci dealerskiej. Pozwoli to na uzyskanie znaczącej pozycji oraz udziału w polskim rynku, odpowiadającym naszym ambicjom. Życzę Jackowi powodzenia na nowym stanowisku – powiedział Roberto Matteucci, dyrektor generalny marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Free2Move w Polsce.